Reklama

Reklama

Little Mix: Leigh-Anne Pinnock uderzona w twarz przez fana

Gazeta "The Sun" ujawniła, że wokalistka Little Mix, Leigh-Anne Pinnock, została uderzona w twarz przez fana. Obecnie policja prowadzi śledztwo w sprawie.

Leigh-Anne Pinnock z Little Mix (na zdj. w pomarańczowym kostiumie) została zaatakowana w restauracji

Według brukowca Pinnock miała zostać zaatakowana w restauracji VQ w listopadzie. Wokalistka pokłóciła się z mężczyzną, który zaczął zachowywać się niestosownie wobec niej i jej znajomych. W końcu doszło do rękoczynów. Gwiazda została uderzona w twarz, a fan, po tym jak zadzwoniono na policję, uciekł z miejsca zdarzenia.

Naoczni świadkowie zdarzenia twierdzą, że mężczyzna był agresywny i pijany. Z ich relacji wynika również, że Pinnock początkowo miała obrócić sprawę w żart, jednak po chwili zaczęła płakać.

Reklama

"The Sun" informuje również, że sprawa została zgłoszona na policję. Tych doniesień nie potwierdzają przedstawiciele zespołu ani sama wokalistka.

Gwiazda wydaje się nie przejmować całą sprawą. 19 grudnia na jej Snapchacie pojawiły się filmiki, w których Brytyjka wspomina ostatnią imprezę. Na niej właśnie wokalistka miała upić się i podbić oko.

"Wypadałam z samochodu. Byłam pijana jak skunks" - mówiła w nagraniu.

Little Mix promują obecnie album "Glory Days", który ukazał się 18 listopada 2016 roku.

Sprawdź tekst "Shout Out To My Ex" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Little Mix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje