Reklama

Reklama

Lionel Richie w duecie z Adele?

Losy Lionela Richie i Adele splotły się tuż po premierze pierwszego singla zapowiadającego trzecią płytę Brytyjki, czyli utworu "Hello". W sieci zaroiło się od porównań do piosenki Richiego z 1984 roku o takim samym tytule. Amerykanin zdradził, że wspólnie z Adele zamierzają coś nagrać.

Czy wkrótce usłyszymy wspólną piosenkę Adele i Lionela Richie?

"Hello" Adele jest pierwszym singlem z jej trzeciego albumu zatytułowanego "25". Piosenka, do której powstał także teledysk w reżyserii Xaviera Dolana, szybko stała się hitem, bijąc rekordy wyświetleń.

Do kompozycji odniósł się Lionel Richie, który na Instagramie opublikował swoje zdjęcie obok zdjęcia Adele. Obydwie fotografie są kadrami z teledysków "Hello". Wokalista post opatrzył tytułem będącym fragmentem tekstu jego utworu: "Hello Adele, czy ja jestem tym, którego szukasz...".

Reklama

Do sieci trafiło także nagranie, w którym zmontowano fragmenty klipów Adele i Richiego układających się w rozmowę między artystami. Filmik ten cieszył się dużą popularnością wśród internautów.

Lionel Richie przyznał, że kilkoro przyjaciół namawiało go nawet, aby wniósł pozew przeciwko Brytyjce. Wokalista podkreślił jednak, że nigdy nie przeszło mu to przez myśl. "Powiedziałem, że 'Hello' nie należy do mnie. Należy do mnie melodia" - tłumaczył Richie.

W rozmowie z "E!" Lionel Richie wyznał również, iż początkowo myślał, że nowy utwór Adele jest coverem jego piosenki.

"Ktoś mi powiedział: 'Lionel, Adele nagrała <<Hello>>', a ja na to: 'Emerytura, jestem skończony'. Ale potem nagle okazało się, że to nie 'Hello'. Ona tylko użyła 'Hello'" - żartował Richie.

"Zdecydowanie musimy zrobić coś razem, ja i Lionel" - mówiła Adele w rozmowie z BBC Radio 1.

Wygląda na to, że słowa brytyjskiej gwiazdy wkrótce znajdą uzasadnienie w rzeczywistości, bowiem Lionel Richie zdradził w jednym z wywiadów, że para zamierza współpracować. 

"Mogę powiedzieć, że prowadzimy rozmowy, ale teraz ona ma misję" - mówił Richie, mając na myśli promocję albumu "25". "Więc zanim Adele ukończy cały cykl, to się nie wydarzy" - podsumował wokalista.

Adele po intensywnej promocji nowej płyty w Stanach Zjednoczonych, ogłosiła swoją pierwszą od czterech lat trasę koncertową.

Album "25" ukazał się 20 listopada i w pierwsze siedem dni od premiery pobił rekord sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, przekraczając 3 miliony sprzedanych egzemplarzy.

Zobacz teledysk "Hello":

Sprawdź tekst utworu "Hello" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Lionel Richie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje