Reklama

Layzee Fka Mr President: Coco Jumbo i do przodu!

Ten utwór jest nie tylko jednym z największych hitów dyskotekowych lat 90. oraz – wedle jednej z radiowych rozgłośni – wakacyjnym przebojem wszechczasów. "Coco Jumbo" weszło na stałe do polskiej popkultury za sprawą słynnej komedii "Chłopaki nie płaczą". Co na to twórca utworu, Layzee Fka Mr President?

Layzee jest pod wrażeniem Polaków

"Coco jambo i do przodu - to moje hasło" - to cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą", który na dobre nad Wisłą unieśmiertelnił największy przebój niemieckiej grupy Mr. President.

Reklama

Największą popularność tej eurodance'owej formacji przyniósł właśnie inspirowany reggae utwór "Coco Jamboo", który podbił listy przebojów w całej Europie (8. miejsce w brytyjskim zestawieniu). Pojawił się także na amerykańskiej liście Billboardu, docierając do 21. miejsca.

"Dla mnie to jest niesamowite" - wspomina gwiazdor. "Pamiętam jak dostaliśmy prośbę o wykorzystanie naszej muzyki w polskim filmie. Powiedziałem jasne, w Polsce kochają nasze hity. Zgodziliśmy się. A potem dostałem telefon od polskiego kolegi, który powiedział mi, że ten film jest wielkim hitem. Powiedział 'jest w nim twoja piosenka i twoja nazwa'" - opowiada artysta.

Okazuje się, że zdziwił się dopiero, gdy zaczęli zaczepiać go polscy fani.

"Po jakimś czasie zdarzało się, że ludzie podchodzili i mówili do mnie 'Coco jumbo i do przodu', odpowiadałem 'fajnie, super'. A okazało się, że to kultowy tekst, że wszyscy tak mówią. Jestem z tego dumny" - cieszy się piosenkarz.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów nie może zabraknąć tego wielkiego przeboju. Zresztą tej nocy królować będą same hity. Usłyszymy "Mama ostrzegała" grupy Daj To Głośniej, "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego "Chihuahua", Maciej Maleńczuk i "Ostatnia nocka", Sławomir i "Miłość w Zakopanem" oraz Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Sylwestrowa Moc Przebojów | Mr. President

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje