Reklama

Reklama

Lance Bass: Nie grają jego piosenek, bo jest gejem?

Znany z boysbandu 'N Sync Lance Bass zasugerował, że powodem, dla którego nie grają jego muzyki w Stanach, jest bycie gejem.

Lance Bass z mężem Michaelem Turchinem

Były wokalista zespołu 'N Sync (swoją karierę w nim rozpoczął również Justin Timberlake), który ujawnił swoją orientację seksualną w 2006 roku, powrócił na rynek muzyczny w 2014 roku u boku Snoop Dogga. Efektem ich współpracy był utwór "Walking on Air".

Piosenka nie spełniła oczekiwań Amerykanów i nie odniosła sukcesu w Stanach, a Lance Bass zaczął doszukiwać się przyczyny braku powodzenia.

"Stała się przebojem wszędzie, tylko nie w Ameryce", powiedział w wywiadzie dla "Page Six", kolumny plotkarskiej magazynu "New York Post".

Reklama

"Nie wiem, czy to dlatego, że jestem gejem i śpiewałem w 'N Sync, ale polityka wokół tego jest szalona, a ja nie zamierzam się tym przejmować. Nie mam już 18 lat, tworzę muzykę wyłącznie dla zabawy" - podkreśla wokalista.

Aktualnie Bass występuje w kulinarnym programie telewizyjnym "Moja kuchnia rządzi" ("My Kitchen Rules"), w którym rywalizuje ze swoją matką, Diane. To właśnie z telewizją wiąże swoją przyszłość.

Lance nazwał siebie "adwokatem gejów" i przyznał, że ostatnie tragiczne wydarzenia w Orlando nie powstrzymają go przed uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych przez społeczność LGBT. Osobiście zorganizował wydarzenie w Spotted Pig, w Nowym Jorku.

"Ludzie żyją w strachu, dlatego myślę, że to ważne, abym pokazał, że się nie boję. Byłem już w L.A, Denver, teraz planuję wybrać się do Orlando" - stanowczo stwierdza Lance Bass, który w grudniu 2014 r. wziął ślub z malarzem Michaelem Turchinem. Niespełna dwa miesiące później ceremonia ślubna została pokazana w programie "Lance Loves Michael: The Lance Bass Wedding" (był to pierwszy ślub homoseksualnej pary emitowany w telewizji kablowej).


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje