Reklama

Reklama

Kuqe i Michał Wiśniewski w duecie. Posłuchaj utworu "Ślub"

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, kolejny raz wszedł we współpracę z raperami. Tym razem pojawił się w singlu "Ślub", który zwiastuje nową płytę Deemza "Sauce".

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, kolejny raz wszedł we współpracę z raperami. Tym razem pojawił się w singlu "Ślub", który zwiastuje nową płytę Deemza "Sauce".
Michał Wiśniewski po raz kolejny nagrał z raperem /Tricolors /East News

W połowie grudnia minionego roku do sieci trafiły zdjęcia z imprezy na Ukrainie, w której uczestniczą: Michał Wiśniewski, Quebonafide, Kukon, Mata, Sokół Forxst.

Widać, jak muzycy siedzą na kanapach, a przed nimi znajduje się stół obficie zastawiony butelkami alkoholu. Efektem współpracy gwiazdora z raperami był teledysk "Piję wódę i słucham Ich Troje".

"Historia tej współpracy jest banalna. Chłopcy zadzwonili do mnie czy wystąpiłbym w tym teledysku, bo kawałek nazywa się "Piję wódę i słucham Ich Troje". Tak więc pasowało mi to bardzo. Okazało się, że chłopaki mają wspaniały menedżment. Do tego to są idole moich dzieci, tak więc nie mogłem sobie odmówić" - opowiadał Kanałowi Sportowemu Wiśniewski.

Reklama

"Przy okazji okazało się, że poznałem bardzo fajnych, sympatycznych ludzi. Wprawdzie byłem pełen obaw, co mnie spotka w Kijowie. Jak zobaczyłem gości, których wybrali do teledysku... Powiem ci, że na początku wyglądało to jak mocna, gejowska impreza. A do tego była obawa, że będziemy musieli robić to, co było w tekście. Bo nie wiem, czy wiesz, co jest w tekście? ('Piję wódę i słucham Ich Troje / Liżę c...ę i liczę naboje' - przyp. red.). Ucieszyłem się, że tego drugiego wersu nie będę musiał grać, przyjąłem to klatę i było naprawdę przesympatycznie. Bardzo miło to wspominam" - dodał.

Teraz po raz kolejny wszedł we współpracę z przedstawicielami polskiego rapu. Wokalistę Ich Troje tym razem usłyszymy na płycie Deemza "Sauce" we wspólnym numerze z Kuqe

Kuqe nie ukrywa, że jest zachwycony współpracą z Wiśniewskim. "Jak byłem mały, to grałem dla swojej rodziny 'koncerty' jako Ich Troje. Doszło do momentu, w którym ikona z dzieciństwa śpiewa mój refren. Jestem bardzo dumny" - zdradził.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL