Reklama

Reklama

Kult wraca na trasę. Jest nowy komunikat o zdrowiu Kazika

Po kilkudniowej przerwie spowodowanej pogorszeniem stanu zdrowia Kazika Staszewskiego, grupa Kult powraca do koncertowania.

Po kilkudniowej przerwie spowodowanej pogorszeniem stanu zdrowia Kazika Staszewskiego, grupa Kult powraca do koncertowania.
Kazik Staszewski stoi na czele grupy Kult /AKPA

Dwa koncerty z trasy Kult Akustik, które miały odbyć się 16 i 17 czerwca, musiały zostać przełożone. Podano już nowe terminy: koncert w Łodzi zaplanowany jest na 21 czerwca, a w Toruniu na 26 czerwca.

Przyczyną było pogorszenie stanu zdrowia lidera zespołu, Kazika Staszewskiego.

"Drodzy... bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji" - zaczęli członkowie zespołu, dodając, że przyczyną przełożenia koncertów jest "nagła niedyspozycja wokalna Kazika".

Niedługo później na stronie zespołu pojawiło się zdjęcie wokalisty w z nebulizatorem - to urządzenie, które służy do podania leku w formie aerozolu lub mgiełki, bezpośrednio do dróg oddechowych. Zdjęcie zostało podpisane krótko: "Walka trwa". 

Reklama

Po zamieszczeniu fotografii w komentarzach pojawiło się wiele domysłów odnośnie tego, co dolega wokaliście Kultu. Menedżer zespołu, Piotr Wieteska rozwiał wątpliwości.

"Wpis 'Walka trwa' na naszym Facebooku dotyczy walki o doprowadzenie piątkowego koncertu do skutku. Kazik czuje się dobrze, nic specjalnego się nie dzieje. Ludzie łączą wszystko z koronawirusem, nadinterpretują sytuację, tak jakby nie było innych chorób" - powiedział w rozmowie z naTemat.pl.

W najnowszym wpisie na Facebooku pojawiła się informacja, że piątkowy koncert Kultu (sprawdź nowy klip!) w Poznaniu na Lotnisku Ławica odbędzie się zgodnie z planem.

"Z radością informujemy, że zapadła decyzja - jutro RUSZAMY DO POZNANIA!!! Jesteśmy gotowi" - czytamy.

Kolejne występy odbędą się jako Kult Akustik (21 czerwca - Łódź i 26 czerwca - Toruń), a 27 czerwca grupa zagra już normalny set w Warszawie (Park Górczewska).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kult | Kazik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama