Reklama

"Kuba Wojewódzki Show": Nieznane oblicze Zenona Martyniuka i Soboty

Gościem wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego (29 września) byli artyści z dwóch biegunów muzycznych - Zenon Martyniuk oraz Sobota. Ostatecznie jednak dwóch gwiazdorów pokazało, że nie dzieli ich gatunkowa przepaść.

Gościem wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego (29 września) byli artyści z dwóch biegunów muzycznych - Zenon Martyniuk oraz Sobota. Ostatecznie jednak dwóch gwiazdorów pokazało, że nie dzieli ich gatunkowa przepaść.
Sobota (po lewej) i Zenon Martyniuk zaśpiewali wspólnie u Wojewódzkiego /TVN

Pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego był król disco polo Zenon Martyniuk. Zapytany przez prowadzącego o swój fenomen, wokalista nie potrafił do końca odpowiedzieć na czym on polega. Dodał, że może chodzić o to, że mimo sławy, dalej pozostał normalnym człowiekiem.

Martyniuk wspomniał przy tej okazji swoje pierwsze koncerty, które grał w Bielsku Podlaskim. Pierwszymi utworami jakie miały znaleźć się w repertuarze przyszłego gwiazdora były covery Perfectu i Lombardu.

Kuba Wojewódzki nie ukrywał zaskoczenia po tym, jak Marytniuk zaśpiewał "Autobiografię", "Bla Bla Bla"  (oba numery Perfectu) oraz przebój TSA "51". Na tym wokalne popisy się nie skończyły i artysta wykonał również hit Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul".

Reklama

Następna seria pytań do Martyniuka dotyczyła jego syna (uczy się w szkole żeglarskiej), psychofanek (król disco polo przyznał, że zdarzało mu się dawać autografy na piersiach) oraz tego czy był zazdrosny o przebój Weekendu "Ona tańczy dla mnie".

W pewnym momencie dyskusja zeszła na majątek artysty. Wojewódzki spytał Marytniuka, czy przyjąłby rodzinę uchodźców. Ten odpowiedział, że gdyby ich poznał, to na pewno by im pomógł.

Ostatnim pytaniem skierowanym do wokalisty było pytanie o jego uczesanie. Gwiazdor disco polo potwierdził, że w pewnym czasie upodabniał się on do George'a Michaela.

Zobacz zwiastun odcinka z Sobotą i Zenonem Martyniukiem:

Gdy pojawił się drugi gość, raper Sobota, rozmowa rozpoczęła się od wulgarnych tekstów jego utworów. Szczeciński MC zdradził jednak, że przy synu stara się nie przeklinać.

Wojewódzki nawiązał też w rozmowie do nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała Sobotę po tym, jak opublikował na Facebooku zdjęcie swojej ciemnoskórej żony. Przypomnijmy, że w czerwcu 2014 roku internauci w chamskich komentarzach komentowali wygląd wybranki serca Soboty, za co raper rozpoczął akcję zgłaszania najbardziej wulgarnych wpisów do prokuratury.

Kolejne tematy były dużo luźniejsze. Sobota po raz kolejny potwierdził, że nie miałby problemu nagrać piosenki z Dodą. Namawiany bardzo mocno przez Wojewódzkiego, wystąpił w duecie z Zenonem Martyniukiem.

Na koniec Sobota potwierdził, że z wykształcenia jest fryzjerem, ale przez długi czas nie pracował w zawodzie. Prowadzący zapytał również obu artystów czy wystąpiliby na weselu Kingi Dudy. Obaj powiedzieli, że raczej by to zrobili, chociaż oczywiście nie za darmo.

Przypomnijmy, że w nowym sezonie u Kuby Wojewódzkiego pojawili się też inni ludzie z branży muzycznej. Na kanapach programu gościli - Igor Herbut z grupy LemON oraz Sarsa Markiewicz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sobota | Zenon Martyniuk | Akcent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy