Reklama

Reklama

LemON: Igor Herbut o polskiej muzyce z Kubą Wojewódzkim

We wtorkowy wieczór (22 września) na kanapach Wojewodzkiego pojawili się Igor Herbut oraz Julia Kuczyńska, czyli Maffashion.

Igor Herbut był gościem Kuby Wojewódzkiego

Igor Herbut pojawił się w drugiej części programu. Kuba Wojewódzki zaczął rozmowę z wokalistą od słów: "Jaki ty jesteś niedzisiejszy, jaki ty jesteś w sposób niedzisiejszy wrażliwy".

Wojewódzki przyznał, że przesłuchał płytę i uważa, że Herbut to człowiek z problemami emocjonalnymi. Gwiazdor nie zaprzeczył, a co więcej dodał, że cieszy go, że może ulokować swoje emocje w muzyce.

W pewnym momencie Herbut i Wojewódzki zeszli na temat polskiej muzyki. Wokalista przyznał, że początkowo przebój zespołu "Scarlett" nie przeszedł badań radiowych, a do rozgłośni dostał się dopiero po tym, jak apelowali o to fani grupy.

Reklama

Herbut stwierdził, że ludzie lubią po prostu disco polo i jego odmiany w radiu. Na pytanie Wojewódzkiego, co jest taką odmianą, Herbut odpowiedział historię o Japonii, gdzie Polacy zamiast próbować japońskiego jedzenia, woleli zjeść w McDonaldzie.

"Ludzie boją się poszukiwać i lubią muzyczny McDonalds" - spuentował Herbut.

Ponadto Herbut zaśpiewał po łemkowsku, a także wypomniał Wojewódzkiemu, że ten śmieje się z niego w radiu. Prezenter odpowiedział, że już nigdy tego nie zrobi.

Przypomnijmy, że drugi album grupy LemON ukazał się w listopadzie 2014 roku.

Zobacz klip do utworu "Scarlett":

Zapowiedź Herbuta i Maffashion u Wojewódzkiego:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama