Reklama

Reklama

Krzysztof Igor Krawczyk i Marian Lichtman prezentują fragment nowej piosenki. Kiedy premiera "Dziękuję bardzo"?

Syn Krzysztofa Krawczyka oraz Marian Lichtman wracają z nową piosenką. Na Facebooku pojawił się fragment nadchodzącej piosenki, pt. "Dziękuję bardzo". To już drugi, po "Tato", utwór duetu.

Krzysztof Igor Krawczyk obejrzał spektakl o swoim ojcu

Krzysztof Krawczyk junior pojawia się w mediach częściej, niż kiedykolwiek przedtem. Jego medialne wypowiedzi dotyczą głównie relacji z jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, Krzysztofem Krawczykiem, który zmarł w kwietniu 2021 roku.

Syn słynnego wokalisty nie został uwzględniony w testamencie po zmarłym ojcu. Mężczyzna z powodu problemów zdrowotnych nie jest w stanie podjąć pracy, żyje ze skromnej renty i pomieszkuje u przyjaciół.

"Teraz mieszkam u Kasi w Zgierzu. To koleżanka, którą poznałem na zjeździe w Studiu Integracji, jest jedną z zaufanych osób. Ale powiedzmy wprost - to bycie nie u siebie, zdarzają się sytuacje, o których nie chcę mówić" - mówił w wywiadzie dla "Uwagi" Krzysztof Igor Krawczyk.

Reklama

Niedawno na swoim Facebooku Krzysztof junior pokazał paczki z odzieżą i obuwiem, które dostał od przyjaciół oraz nieznajomych fanów.

Rozwija się za to powoli kariera muzyczna Krzysztofa Igora Krawczyka. W muzycznej drodze wspiera go Marian Lichtman, perkusista grupy Trubadurzy, w której pierwsze kroki stawiał Krzysztof Krawczyk. Wspólnie wypuścili już zadedykowany ojcu wokalisty utwór "Tato".

Teledysk był nagrywany na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Wystąpili w nim fani młodego wokalisty oraz jego ojca.

Sprawdź tekst do utworu "Tato" w serwisie Tekściory.pl

"Tato" była pierwszą częścią zapowiadanego dyptyku - Krzysztof junior planuje wydać także utwór poświęcony swojej mamie - zmarłej w marcu 2011 r. Halinie Żytkowiak (była wokalistką w grupach Trubadurzy, Tarpany i Amazonki). Trzecią piosenką ma być zatytułowana "Dziękuję bardzo" i być podziękowaniem dla wszystkich, którzy wpierają karierę Krzysztofa Igora. Właśnie poznaliśmy jej fragment.

Krzysztof Igor Krawczyk i Marian Lichtman - nowa piosenka! Kiedy premiera "Dziękuję bardzo"?

Fragment piosenki pojawił się na Facebooku Mariana Lichtmana. Wokalista zapowiada, że premiera pełnej wersji utworu wraz z teledyskiem już wkrótce.

"Igor Krawczyk 'Dziękuje bardzo' za wsparcie. Wkrótce teledysk, te nutki to dla was" - napisał muzyk na Facebooku.

Za muzykę odpowiada właśnie Lichtman, który zaśpiewał w piosence także chórki, natomiast słowa napisał Jarosław Dziemian.

"Dziękuję bardzo / Tyle chcę powiedzieć / Dziękuję bardzo / Idę wciąż przed siebie" - śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy