Reklama

Reklama

Krzysztof Cugowski z nowym singlem. "Twoja łza" z dedykacją dla żony

"Twoja łza" to nowy singel Krzysztofa Cugowskiego. Jest to także zapowiedź kolejnego albumu wokalisty.

"Twoja łza" to nowy singel Krzysztofa Cugowskiego. Jest to także zapowiedź kolejnego albumu wokalisty.
Krzysztof Cugowski wraz z żoną Joanną /Żyburtowicz /AKPA

Piosenka "Twoja łza" jest jedynym premierowym utworem z płyty Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze" zawierającej subiektywny zbiór wybranych przez wokalistę i zaaranżowanych na nowo przez Zespół Mistrzów utworów, które kształtowały jego muzyczną drogę przez 50 lat.

Kompozycję Jacka Królika do słów (sprawdź!) Andrzeja Sikorowskiego Krzysztof zadedykował żonie Joannie

Reklama

"Ta piosenka to mój muzyczny dar dla mojej nieocenionej Joasi, która jest dla mnie ostoją, domem, jest wspaniałą matką naszego syna (Krzysztofa Juniora - przyp. red.) i niezwykle cierpliwą żoną wiecznie zajętego i czasem trochę nieznośnego artysty" - mówi o swojej piosence wokalista.

"Twoja łza" jest jednocześnie zapowiedzią nowego, premierowego materiału, ponieważ Krzysztof Cugowski, mimo swojego niezwykle bogatego dorobku i doświadczenia życiowego, nie wybiera się na muzyczną emeryturę i zamierza aktywnie kontynuować swoją artystyczną drogę zarówno wydawniczo, jak i koncertowo.

Cugowski ze swoją żoną Joanną jest od 27 lat. Poznali się w Stanach Zjednoczonych w pierwszej połowie lat 90.

"Powtórzyłbym identycznie, bez zmian, moment, w którym poznałem swoją drugą żonę. Choć nie było to proste i przeszliśmy wtedy przez nie lada trudności" - mówił w rozmowie z "Tele Tygodniem".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy