Reklama

Reklama

Krystian Ochman opublikował zdjęcie z siostrą sprzed lat. "Cudne dzieciaki"

Krystian Ochman, który reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, opublikował kilka zdjęć z urodzin swojej siostry i porównał je do wspólnej fotografii z przeszłości. Fani zwycięzcy "The Voice of Poland" są zachwyceni.

Krystian Ochman, który reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, opublikował kilka zdjęć z urodzin swojej siostry i porównał je do wspólnej fotografii z przeszłości. Fani zwycięzcy "The Voice of Poland" są zachwyceni.
Krystian Ochman na zdjęciu z dzieciństwa /Tomasz Jastrzebowski / Instagram /Reporter

Przypomnijmy, że zwycięzca "The Voice of Poland", Krystian Ochman, w tym roku był reprezentantem Polski na Eurowizji z piosenką "River" (posłuchaj!).

Polak podczas konkursu w Turynie przeszedł do finału, gdzie zajął ostatecznie 12. miejsce z wynikiem 151 punktów.

"Nie zatrzymujemy się tu, lecimy do przodu. To nie jest koniec, mamy jeszcze dużo do roboty. To był dopiero kolejny krok. Trzymajcie się, całuję, widzimy się niedługo!" - skomentował na gorąco po finałowym występie.

Reklama

Krystian Ochman na zdjęciu z młodości

Ochman opublikował na Instagramie zdjęcia z urodzin swojej siostry, Natalii. Oprócz tego, na czwartym slajdzie znalazła się też wspólna fotografia z przeszłości, kiedy byli jeszcze dziećmi.

"Młodym jest się tylko raz, ale niedojrzałym można pozostawać w nieskończoność" - zacytował poetę Ogdena Nasha w opisie oraz życzył siostrze wszystkiego najlepszego.

Fani są zachwyceni. "Jesteście szczęśliwi i to jest piękne", "Cudne dzieciaki z Was były, a teraz piękni młodzi ludzie!", "I to są te najpiękniejsze i niezapomniane chwile spędzone z rodziną" - piszą w komentarzach.

Jak zaczynał Krystian Ochman?

Krystian Ochman urodził się 19 lipca 1999 r. w Melrose, a wychował w Potomac w stanie Maryland niedaleko Waszyngtonu. Spędził tam większość życia, jednak rodzina o polskich korzeniach nie pozwoliła zapomnieć o historii, z której się wywodzi. Jego rodzice - Dorota i Maciej Ochmanowie (grał na klawiszach w zespole Róże Europy) - wyjechali do Ameryki, by tam pracować i studiować, a ostatecznie osiedlili się tam na stałe.

Dziadkiem Krystiana jest z kolei słynny polski tenor - Wiesław Ochman. To właśnie wybitny artysta (sprawdź!), wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą, był inspiracją dla młodego Krystiana. Do śpiewania zachęcał go zresztą sam sławny dziadek. Za jego sprawą początkujący wokalista zdecydował się na studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wcześniej uczęszczał do Thomas S. Wootton High School w miejscowości Rockville.

Wiesław Ochman zapraszał też swojego wnuka do wspólnych występów. Krystian śpiewał m.in. na jego koncertach charytatywnych oraz na Festiwalu Wiesława Ochmana w Zawierciu, który odbył się w październiku 2019 roku.

W listopadzie 2021 r. Krystian wypuścił swój debiutancki album zatytułowany po prostu "Ochman". Wydawnictwo pokryło się złotem za sprzedaż ponad 15 tys. egzemplarzy. Z tej płyty pochodzą przeboje "Światłocienie", "Wielkie tytuły", "Wspomnienie", "Prometeusz", "Ten sam ja" i "Złodzieje wyobraźni". Na koncie ma też dwie nominacje do Fryderyków 2022.

Czytaj także:

Mata miał wypadek podczas koncertu! Spadł ze sceny na SBM FFestival

Nie żyje Cecil "Skelly" Spence. Był założycielem Israel Vibration

Magiczne Zakończenie Wakacji Kielce 2022: Gwiazdy na koncercie "Przeboje lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet" [RELACJA, ZDJĘCIA]

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL