Reklama

Koronawirus: Fred The Godson w stanie ciężkim. Babyface ujawnia, że był zakażony

Kolejni przedstawiciele branży muzycznej walczą z koronawirusem. W ciężkim stanie w szpitalu przebywa Fred The Godson, na oddział zakaźny trafił również raper Lil Rodney C. O wyleczeniu poinformował natomiast producent i wokalista Babyface.

Fred The Godson przebywa w ciężkim stanie w szpitalu

Fred The Godson ujawnił, że ma koronawirusa 6 kwietnia. Raper udostępnił również zdjęcie na którym korzysta z respiratora. Nowe doniesienia w sprawie stanu zdrowia twórcy nie są dobre. Jego stan uległ zdecydowanemu pogorszeniu.

Reklama

Żona Godsona stwierdziła w rozmowie z jedną z nowojorskich telewizji, że została poinformowana o fatalnych rokowaniach. "Lekarze powiedzieli mi, że może tego nie przeżyć" - przyznała. "Poczułam się, jakbym sama miała zaraz umrzeć" - dodała zrozpaczona LeeAnn Jemmott.

"Respirator wspiera jego oddychanie w 70 procentach" - zdradziła.

Do szpitala trafił również inny raper, Lil Rodney C ze składu Funky 4+1. "Rodney jest hospitalizowany od tygodnia z powodu nasilenia objawów zakażenia koronawirusem. Kazał przekazać mi, abyście wiedzieli, że stara się dojść do siebie" - poinformowała o stanie zdrowia kolegi raperka MC Sha-Rock.

Z koronawirusem wygrał natomiast producent i laureat Grammy Babyface. Wokalista (sprawdź!) opublikował post w dniu swoich urodzin (10 kwietnia).

"Byłem przetestowany pozytywnie na obecność wirusa, tak jak moja rodzina. To niesamowicie przerażająca rzecz przez którą przeszliśmy. Teraz mogę z radością oznajmić, że zostaliśmy wyleczeni i wracamy do zdrowia" - czytamy. 

W Stanach Zjednoczonych odnotowano już ponad pół miliona przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 18 tys. ludzi.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fred The Godson | Babyface | Lil Rodney C | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL