Kolejny juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w drodze? "My znowu razem"

Ogłoszono niemal pełny skład jurorski programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zostało ostatnie niewiadome czwarte miejsce, a internauci spekulują, że zajmie je Justyna Steczkowska. Piosenkarka w sieci opublikowała nagranie ze Stefano Terrazzino, które mówi samo przez się!

Justyna Steczkowska
Justyna SteczkowskaKrzysztof JaroszAgencja FORUM

Niedawno Telewizja Polsat oficjalnie ogłosiła, że trzecim jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Stefano Terrazzino.  

Tancerza mogliśmy oglądać dwukrotnie w tym programie. Za pierwszym razem urzekł swoim talentem zarówno jurorów, jak i widzów. Rola Mieczysława Fogga z utworem "Jesienne róże" przyniosła mu wygraną trzeciej edycji.

Tym samym mógł się pokazać w 20. jubileuszowym sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Pojawił się jako Wiesław Michnikowski z Kabaretu Starszych Panów, wykonując utwór "Jeżeli kochać, to nie indywidualnie". Ponownie stanął na podium, jednak tym razem na drugim miejscu.

Najbliższa edycja programu zapowiada wielkie zmiany - nie zobaczymy Macieja Dowbora oraz Roberta Janowskiego, którzy pożegnali się z Polsatem, mając inne plany na przyszłość. Wiadome jest, że Terrazzino zasiądzie w jury razem z Małgorzatą Walewską i Piotrem Gąsowskim, a prowadzącymi będą Agnieszka Hyży i Maciej Rock.

Czwarty juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w drodze? Steczkowska znów pracuje z Terrazzino

Od tygodni spekuluje się, że czwartym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie Justyna Steczkowska, która ma za sobą udział w wielu programach, m.in. "The Voice of Poland".

Nagranie zamieszczone na Instagramie piosenkarki może rozwiewać wątpliwości.

"My znowu razem. Ale fajnie. Dobrego dnia!!!" - czytamy we wpisie.

Na opublikowanym wideo Steczkowska i Stefano Terrazzino z uśmiechem wspólnie ogłaszają, że znów razem będą działać. Przy czym? Oficjalnie tego nie potwierdzono, ale wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście zobaczymy ją we wspomnianym show. Bowiem piosenkarka dodatkowo oznaczyła Telewizję Polsat na InstaStory.

Uradowani fani podzielili się swoim entuzjazmem w komentarzach: "Wasze twarze razem brzmią znajomo", "Szykuje się fajna niespodzianka", "To zdecydowanie wygląda i brzmi znajomo". Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie doniesień.

21. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od września w Polsacie.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas