Reklama

Kim jest Pola Wiśniewska? Piąta żona Michała Wiśniewskiego jest na Instagramie

Na planie najnowszego teledysku Michała Wiśniewskiego pojawiła się jego piąta żona Paulina. Na Instagramie możemy zobaczyć wykonywane przez nią zdjęcia.

Na planie najnowszego teledysku Michała Wiśniewskiego pojawiła się jego piąta żona Paulina. Na Instagramie możemy zobaczyć wykonywane przez nią zdjęcia.
Michał Wiśniewski jest starszy od swojej żony o 12 lat /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku polskie media żyły rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Oficjalnie małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 r.

Było to czwarte małżeństwo lidera Ich Troje. Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001, sprawdź!). 

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską (sprawdź!) ma syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (2003). 

Reklama

Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak, obecną wokalistką Ich Troje (zobacz!), ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008, sprawdź!).

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Według plotkarskich mediów wybranka Wiśniewskiego miała być osobą niezwiązaną z show-biznesem.

Tymczasem Pola Wiśniewska pojawiła się na planie najnowszego solowego teledysku swojego męża. Michał Wiśniewski wypuścił klip do swojej wersji piosenki "Skóra" (sprawdź!), największego przeboju grupy Aya RL, w której przed laty śpiewał Paweł Kukiz.

Na Instagramie możemy zobaczyć klimatyczny portret Wiśniewskiego wykonany przez jego żonę.

"Z innego punktu widzenia" - podpisała Pola Wiśniewska.

Na jej profilu możemy znaleźć serię czarno-białych zdjęć, głównie architektury, wykonanych na ulicach Warszawy, a także portret córki - Julki. Fotografkę obserwuje ponad 1000 osób.

Wspólne zdjęcie państwa Wiśniewskich pojawiło się w mediach społecznościowych przy okazji pierwszej tury wyborów prezydenckich, ale wtedy twarz Poli była zasłonięta maseczką.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy