Reklama

Michał Wiśniewski opublikował nagranie z synem. Wzbudził kontrowersje

Na Instagramie pojawiło się nagranie Michała Wiśniewskiego z synem Xawierem. Chciał zwrócić uwagę na ważną kwestię.

Michał Wiśniewski od lat szokuje swoim zachowaniem

Od lat wokalista i lider Ich Troje lubi wzbudzać kontrowersje.

Reklama

Tym razem w internecie pojawiło się kilkusekundowe nagranie, na którym widać piosenkarza i jego syna Xawiera. Chłopak trzyma się za twarz, mówiąc "Nie bij, tato, już nie chcę".

W komentarzach pojawiło się wiele głosów, dopytujących, o co chodzi w nagraniu. "Co on mówi, to jego syn", "Niestety przemoc domowa teraz jest nadal, nie znika od tak", "Nic śmiesznego" - czytamy pod nagraniem. 

Część internautów wątpiła, że nagranie jest prawdziwe. "Michał kocha swoje dzieci. Ja nie wierzę" - bronili wokalisty fani. 

Jak się okazało, Michał Wiśniewski wziął udział w CUC Challenge. Polskie gwiazdy zaangażowały się w akcję, która ma zwrócić uwagę na problem przemocy domowej. Oprócz Wiśniewskiego w akcji wzięły udział m.in. Julia Wieniawa, Maciej Dowbor czy Barbara Kurdej-Szatan. 

"Nasz film to tylko zabawa. Jednak codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy. Jeżeli jesteś jej świadkiem - nie bądź obojętny, REAGUJ!" - podpisali swoje nagranie. 

CUC Challenge zapoczątkowali studenci Campus Univers Cascades, kształcący się na kaskaderów. Przedłużająca się kwarantanna podsunęła im pomysł stworzenia filmiku z krótkich nagrań, które imitują walkę między nimi. W ten sposób, pozostając w izolacji, mają rozładować stres. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | przemoc domowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje