Reklama

Reklama

Kesha zapowiada nową płytę. Zobacz teledysk "Raising Hell"

"High Road" to tytuł nowej, czwartej już płyty Keshy. Wokalistka zaprezentowała również pierwszy singel i teledysk promujący album "Raising Hell".

"High Road" to tytuł nowej, czwartej już płyty Keshy. Wokalistka zaprezentowała również pierwszy singel i teledysk promujący album "Raising Hell".
Kesha zapowiedziała nową płytę /Bruce Glikas /Getty Images

Wokalistka w specjalnie stworzonej zapowiedzi płyty tłumaczy proces powstania "High Road".

"Widziałam światło: życie jest jak jazda przez kraj w małym Astrovanie z całą rodziną przez 90 lat. Myślę, że życie to wakacje od miejsca, gdzie idziemy, gdy umieramy" - wyjaśniała.

Kesha dodała też, że proces powstawania tego materiału znacząco różnił się od nagrywania płyty "Rainbow" z 2017 roku.  

"Czuję, że tym razem wróciłam do niepohamowanej radości i dzikości, to zawsze była część mnie - nigdy wcześniej proces tworzenia nie był taką frajdą. Mam nadzieję, że moi fani pokochają to tak mocno, jak ja pokochałam nagrywanie tego materiału" -  opowiedziała "Rolling Stone".

Reklama

Gwiazda dodała też, że na "Rainbow" poruszyła kilka ważnych tematów, a teraz wreszcie może cieszyć się życiem.

"Zdecydowałam się walczyć o moje prawo do imprezowania. Na moich własnych warunkach. Nie chcę być definiowana przez przeszłość, ale chcę wyciągać wniosek. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że ta radość będzie zaraźliwa" - stwierdziła.

Pierwszy teledysk zapowiadający płytę Keshy nakręcono do utworu "Raising Hell", a gościnnie pojawiła się w nim Big Freedia. Do numeru stworzono teledysk, którego reżyserem został Luke Gilford.  W klipie stylizowanym na lata 80. Kesha pojawia się jako telewizyjny kaznodzieja, która finalnie morduje swojego męża i ucieka przed policją.

Płyta "High Road" ukaże się 10 stycznia 2020 roku,  gościnnie pojawią się na niej również: Sturgill Simpson, Dan Reyonlds z Imagine Dragons i Nat Ruess z fun. Tracklista płyty prezentuje się następująco:

1."Tonight"
2. "My Own Dance"
3. "Raising Hell’ (feat. Big Freedia)
4. "High Road"
5. "Shadow"
6. "Honey"
7. "Cowboy Blues"
8. "Resentment" (feat. Sturgill Simpson & Brian Wilson)
9. "Little Bit of Love"
10. "Birthday Suit"
11. "Kinky" (feat. Ke$ha)
12. "Potato Song" (Cuz I Want To)
13. "BFF (feat. Wrabel)
14. "Father Daughter Dance"
15. "Chasing Thunder". 

Poprzedni album Keshy powstał po długiej przerwie w jej twórczości, która spowodowana była bataliami sądowymi z producentem Dr. Luke'iem. Wokalistka oskarżyła swojego współpracownika i właściciela Kemosabe Records o znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz molestowanie seksualne. Sprawa, mimo kilku wyroków, wciąż nie znalazła swojego ostatecznego zakończenia.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL