Katy Perry, Kylie Jenner i Hilary Duff w halloweenowych strojach

Gwiazdy i celebryci, tak jak miliony Amerykanów, biorą udział w imprezach hallowenowych. Wśród wielu stylizacji brylowała m.in. Katy Perry, Kelly Clarkson i Kylie Jenner. Sporo kontrowersji wzbudził natomiast kostium Hilary Duff.

Stroje Hilary Duff i Jasona Walsha wywołały oburzenie

Katy Perry swój strój na Halloween postanowiła wykorzystać do agitacji politycznej. Wokalistka przebrała się więc za kandydatkę na prezydenta, Hillary Clinton. Jej chłopak, Orlando Bloom, postanowił stworzyć z Perry duet i sam stał się Billem Clintonem.

Reklama

Przypomnijmy, że Katy Perry aktywnie wspiera Clinton w jej kampanii wyborczej. Występuje na wiecach, przemawia na spotkaniach oraz aktywnie wspiera kandydatkę w mediach społecznościowych.

Sporą sensację wywołał strój celebrytki Kylie Jenner. Siostra Kim Kardashian postanowiła na Halloween zaprezentować się jako Christina Aguilera z 2002 roku z klipu "Dirrty". Fani Jenner nie kryli swoich zachwytów. Jej zdjęcie na Instagramie polubiono 2,6 miliona razy.

Mniej rozebrany kostium zaprezentowała Kelly Clarkson, która postanowiła przebrać się za Się. Na Facebooku wokalistka przyznała, że uwielbia koleżankę z branży i dlatego postanowiła ubrać perukę.

Sporo kontrowersji wzbudził natomiast strój Hilary Duff i jej chłopaka Jasona Walsha. Duff pojawiła się na jednej z imprez jako seksowna pierwsza osadniczka, natomiast Walsh przebrany był za Indianina.

Kusa stylizacja sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci krytykowali ubiór wokalistki, twierdząc, że jest rasistowski. Podobne opinie pojawiły się na temat stroju Walsha.

"Tradycyjny ubiór nie jest kostiumem. To że przebrałaś się za pierwszego osadnika, pokazuje jak wielką jesteś ignorantką" - napisał jeden z internautów na Twitterze.

Niedługo potem gwiazda wystosowała oficjalne przeprosiny.

"Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się urażone moim kostiumem" - możemy przeczytać na Twitterze.

Oświadczenie wystosował również Walsh, który na Instagramie stwierdził, że nie chciał nikogo urazić i chciał podkreślić swój szacunek dla rdzennych Amerykanów.

Dowiedz się więcej na temat: Hilary Duff | Katy Perry | Kelly Clarkson | Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje