Reklama

Katarzyna Nosowska mówi "Ja pas!" (nowa płyta jesienią)

Zawieszenie działalności przez grupę Hey nie oznacza, że Katarzyna Nosowska skupia się tylko na królowaniu na Instagramie. Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ja pas!", który zapowiada solową płytę wokalistki.

Katarzyna Nosowska w teledysku "Ja pas!"

Na przełomie listopada i grudnia 2017 r. grupa Hey zagrała dziesięć koncertów w największych halach w Polsce. Podczas jubileuszowej trasy "Fayrant Tour" z okazji 25-lecia gościem specjalnym był założyciel zespołu, gitarzysta Piotr Banach.

Reklama

Po jej zakończeniu, formacja dowodzona przez wokalistkę Katarzynę Nosowską zawiesiła działalność.

"Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy. Z decyzją nosiliśmy się od prawie roku. Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja. Chłopcy musieli się z tym stopniowo ułożyć" - mówiła wtedy Nosowska.

Teraz wokalistka ogłosiła, że jesienią wyda kolejną solową płytę. Zapowiedzią następcy albumu "8" z 2011 r. jest utwór "Ja pas!".

"Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe :) Tym razem zmieszam krew z Michał Fox Król, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch :)" - czytamy na Facebooku.

Sprawdź tekst "Ja pas!" w serwisie Tekściory.pl!

W "szalonym" teledysku obok wokalistki wystąpiły także Karolina Galas i Olga "Zazie" Gromek. Reżyserem klipu jest Jacek Kościuszko, pracujący wcześniej z tak różnymi wykonawcami, jak m.in. Agnieszka Chylińska, Zdzisława Sośnicka, Zakopower, Tatiana Okupnik, Piotr Rubik, Kazik, O.S.T.R., Kasia Cerekwicka, Ania Szarmach, Lidia Kopania, Bajm, T.Love, Szwagierkolaska, Papa D, Goya, Loka, Dziewczyny, Sublim czy Sandaless.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska | nowa płyta | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama