Reklama

Kariera się nie liczy. Myśli tylko o nim

Osoby z otoczenia Rihanny są zaniepokojone jej ponownym romansem z Chrisem Brownem.

Przypomnijmy, że piosenkarka i wokalista rozstali się w 2009 roku po tym, jak Chris Brown dotkliwie pobił Rihannę. Minęło kilka lat i młode gwiazdy znów się spotykają.

Jednak osoby z otoczenia Rihanny nie zapomniały o dramatycznych wydarzeniach z 2009 roku. O piosenkarkę martwi się Jay-Z. Raper jest mentorem młodej gwiazdy pop, która nagrywa dla dowodzonej przez Jaya-Z wytwórni Def Jam.

Osoby zajmujące się karierą Rihanny są zaniepokojone, bo ponowny związek z Chrisem Brownem może zrujnować wizerunek piosenkarki.

"W tym momencie Chris jest dla niej najważniejszy. Kariera i wizerunek w mediach przestały się liczyć. Jej menedżerowie i współpracownicy, wliczając w to Jaya-Z, są wściekli" - komentuje informator magazynu "Star".

"Chris jest w stanie nie tylko ponownie złamać jej serce, ale co gorsza znów wysłać ją do szpitala. Wszyscy obawiają się jego wściekłego napadu zazdrości i nieobliczalnego charakteru. On się w ogóle nie zmienił, a Rihanna popełnia duży błąd ponownie się z nim spotykając" - czytamy.

Reklama

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chris Brown | kariera | Rihanna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy