Reklama

Reklama

Julia Marcell chodzi po "Tesko" (nowy teledysk)

Julia Marcell zaprezentowała teledysk do utworu "Tesko" z jej ostatniej płyty "Proxy".

Julia Marcell w teledysku "Tesko"

Teledysk do utworu "Tesko" został nakręcony w Kalifornii. Reżyserką obrazu jest Julia Sausen, a w rolach głównych zobaczyć można Julię MarcellThomasa Fietza.

Utwór "Tesko" pochodzi z najnowszego albumu Julii "Proxy" wydanego w 2016 roku.

"Utwory zawarte na krążku charakteryzują się lekkością i dużą dawką humoru. Płyta jest na ucho przyjemna, miękka w dotyku i tuląca do piersi, folguje sobie tekstowo strzelając charakternie w bardzo określone strony. Bardziej zaprasza do tańca niż do różańca, choć oferuje wartość kontemplacyjną wszystkim jej poszukiwaczom. Z wyłącznie polskimi tekstami, które z radością czerpią z pełnej gamy możliwości zabawy słowem, jaką polski język stwarza" - czytamy w informacji prasowej.

Reklama

Produkcją albumu "Proxy" zajęli się Julia i Thomas Fietz.

- Na pewno dla mnie samej proces pisania tej płyty stał się pewnego rodzaju próbą dotarcia do prawdy. O tym, kim ja w tym wszystkim jestem i co o tym myślę. Miałam poczucie, że nie zdążyłam zastanowić się porządnie nad tym, jak moje życie wygląda w tym wirze małych, niezauważalnych zmian. Moje życie codzienne wygląda pozornie tak samo jak jeszcze kilka lat temu, ale to, co dzieje się w mojej głowie bardzo się zmieniło - mówiła Marcell w rozmowie z Interią.

Zobacz teledysk "Tesko":

Sprawdź tekst utworu "Tesko" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje