Reklama

Jula przeszła spektakularną metamorfozę. Jak teraz wygląda gwiazda "Za każdym razem"?

Jula zasłynęła w 2012 roku piosenką "Za każdym razem". Teraz wokalistka przeszła dużą metamorfozę.

Jula zasłynęła w 2012 roku piosenką "Za każdym razem". Teraz wokalistka przeszła dużą metamorfozę.
Jula w 2012 roku /Gałązka /AKPA

Można śmiało powiedzieć, że Jula (posłuchaj!) jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom, udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań demo i pukania do drzwi wytwórni muzycznych, do których kolejki nie miały końca. Wystarczył internet.

Jula - kariera i utwór "Zostań"

Wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór. To znajomi Juli umieścili pierwsze nagranie w internecie, co okazało się ogromnym sukcesem.

Reklama

Mimo braku jakiejkolwiek promocji kompozycja osiągnęła dużą popularność w rodzinnym mieście Juli, a przede wszystkim w sieci. Podobnie było z kolejnymi piosenkami i młoda wokalistka szybko i, jak przyznaje - nieoczekiwanie, stała się rozpoznawalna.

Wszystko jednak zaczęło rozkwitać cztery lata później, w 2011 roku, kiedy kanał YouTube znacznie zyskał na popularności. Wtedy już autorskie nagrania Juli znacznie przebijały ilością odsłon utwory grane w tym czasie w największych stacjach radiowych w Polsce. Dowodem na to jest min. utwór pod tytułem "Zostań", który nigdy nie został oficjalnie wydany. "Według mnie o to w tym wszystkim chodzi, aby nie zgubić siebie, aby być świadomym tego, co chce się przekazać ludziom i to staram się robić, jak najlepiej potrafię" - mówi o swojej pasji do śpiewania piosenkarka i autorka tekstów.

Wielki sukces "Za każdym razem"

W styczniu 2012 roku, ukazał się pierwszy teledysk artystki zrealizowany do piosenki pt. "Za każdym razem" (zobacz!), w bardzo krótkim czasie obejrzano go ponad 20 milionów razy, co przełożyło się na rekord oglądalności w Polsce na kanale YouTube. 2 czerwca tego samego roku z utworem "Za każdym razem" wystąpiła podczas koncertu Premier na 49. KFPP w Opolu.


19 czerwca 2012 ukazał się drugi singel pt. "Nie zatrzymasz mnie", promujący debiutancki album, z którym premierowo Jula wystąpiła na koncercie "Lato dwójki" w TVP 2. W 2012 roku miała zaszczyt wystąpić w roli trenera łomżyńskiej drużyny podczas programu "Bitwa na głosy". W 2019 roku była jurorką w programie "Śpiewajmy razem. All together now" telewizji Polsat. Następnie zrobiła sobie przerwę od muzyki i mediów, którą wykorzystała na dokończenie studiów.

Jula - powrót i singel "Między wierszami"

W lutym 2021 roku artystka opublikowała nowy singel, pt. "Między wierszami" (sprawdź!). Piosenka jest próbą zrozumienia świata mężczyzny, jego toku myślenia oraz słów, które wypowiada. "Między wierszami" ukazuje jak trudna bywa komunikacja między ludźmi, lecz udowadnia również, że mimo to mogą być pewni swojej obecności, wzajemnego oddania.

Zapowiadana płyta jeszcze się nie ukazała, natomiast Jula cały czas, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pozostaje w kontakcie z fanami. Na nowych zdjęciach widać, że wokalistka przeszła dużą metamorfozę. 

Czytaj więcej:

Jula z piosenką dla "M jak Miłość"
Roksana Węgiel pokazała nowe zdjęcie, a w komentarzach kłótnia! "Już nie taki aniołek"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jula
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy