Reklama

Jula prezentuje nowy singel. Posłuchaj "Między wierszami"

Po dwóch latach muzycznej przerwy Jula powraca z najnowszym singlem "Miedzy wierszami", który rozpoczyna nowy rozdział w jej karierze i zapowiada czwartą płytę studyjną artystki.

Po dwóch latach muzycznej przerwy Jula powraca z najnowszym singlem "Miedzy wierszami", który rozpoczyna nowy rozdział w jej karierze i zapowiada czwartą płytę studyjną artystki.
Jula przygotowała nowy materiał /Kurnikowski /AKPA

Utwór "Między wierszami" (sprawdź!) jest próbą zrozumienia świata mężczyzny, jego toku myślenia oraz słów, które wypowiada. "Między wierszami" ukazuje jak trudna bywa komunikacja między ludźmi, lecz udowadnia również, że mimo to mogą być pewni swojej obecności, wzajemnego oddania. 

Miłość nie jest łatwa, wymaga pracy i zrozumienia. Wszystko to skłania do wewnętrznego monologu, który toczy się w głowie kobiety. Szuka ona wytłumaczenia dlaczego to, co piękne, musi być aż tak skomplikowane.

Reklama

Można śmiało powiedzieć, że Jula jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom, udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań demo i pukania do drzwi wytwórni muzycznych, do których kolejki nie miały końca. Wystarczył internet. 

Wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór. To znajomi Juli umieścili pierwsze nagranie w internecie, co okazało się ogromnym sukcesem.

Wszystko jednak zaczęło rozkwitać cztery lata później, w 2011 roku, kiedy kanał YouTube znacznie zyskał na popularności. Wtedy już autorskie nagrania Juli znacznie przebijały ilością odsłon utwory grane w tym czasie w największych stacjach radiowych w Polsce. Dowodem na to jest min. utwór pod tytułem "Zostań", który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 13 mln wyświetleń.

W styczniu 2012 roku, ukazał się pierwszy teledysk artystki zrealizowany do piosenki pt. "Za każdym razem", w bardzo krótkim czasie obejrzano go ponad 20 milionów razy, co przełożyło się na rekord oglądalności w Polsce na kanale YouTube!

2 czerwca tego samego roku z utworem "Za każdym razem" wystąpiła podczas koncertu Premier na 49. KFPP w Opolu. Obecnie na samym kanale artystki zanotowano niemal 35 mln wyświetleń tego hitu. 19 czerwca 2012 ukazał się drugi singel pt. "Nie zatrzymasz mnie", promujący debiutancki album, z którym premierowo Jula wystąpiła na koncercie "Lato dwójki" w TVP 2. W 2012 roku miała zaszczyt wystąpić w roli trenera łomżyńskiej drużyny podczas programu "Bitwa na głosy".  

Wiosną 2017 ukazała się trzecia płyta Juli.  Strzałem w dziesiątkę okazał się singel promujący album - "Milion Słów" oraz piosenka zaśpiewana w duecie z Filipem Lato "Zanim nas policzysz".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy