Reklama

Reklama

Jula i Sound'n'Grace świątecznie ("Gdy Gwiazdka")

Poniżej możecie zobaczyć świąteczny teledysk "Gdy Gwiazdka" w wykonaniu Juli i popularnego chóru Sound'n'Grace.

Jula na okładce singla "Gdy Gwiazdka"

Za piosenkę "Gdy Gwiazdka" odpowiadają producent Bartosz "Tabb" Zielony, mający na koncie współpracę z m.in. Sound'n'Grace, Grzegorzem Hyżym czy Mezo (muzyka) oraz wokalistka Patrycja Kosiarkiewicz (tekst), autorka słów do przebojów Sound'n'Grace, Michała Rudasia, Alicji Janosz i grupy Feel.

"Pisanie piosenek świątecznych to rzecz niełatwa. A jednak my - autorzy, bierzemy się za to, bo gdy zrobić to dobrze, niebanalnie, można stworzyć evergreen, który zostanie ze słuchaczami na lata. Dodatkowo - jaki to wdzięczny materiał! Przecież większość z nas kocha Święta i ich atmosferę. W 'Gdy Gwiazdka' chcieliśmy wspólnie z Bartkiem (Tabbem) przywołać tę niepowtarzalną aurę, nastroić ludzi pozytywnie, zainspirować do łagodności i wyrażania miłości na co dzień, nie tylko przez 2 dni w roku - a to wszystko w kontekście pierwszych wspólnie przeżywanych świąt pary bohaterów" - opowiada Patrycja Kosiarkiewicz.

Reklama

"Wyszła z tego perełka, pięknie podana przez Julę i dodatkowo wsparta eleganckimi wokalizami Sound'N'Grace. Czy ten numer na stałe wpisze się w świąteczną playlistę - to się dopiero okaże. My jesteśmy dobrej myśli" - dodaje autorka tekstu.

Za kamerą teledysku stanął Kamil Krawczycki, mający na koncie klipy dla m.in. Juli, Mateusza Ziółki, Arka Kłusowskiego i Jagody Kret.

"Świąteczne teledyski to w Polsce prawdziwa rzadkość, dlatego bardzo ucieszyłem się na tę współpracę. Staraliśmy się oddać w klipie radość i pozytywne emocje, które odznaczają tę piosenkę i myślę, że się to udało. Klip nagrywaliśmy na Podhalu, głównie w Nowym Targu. Udało nam się nagrać sceny m.in. w przepięknej zimowej scenerii i górskim domku" - opowiada reżyser.

Sprawdź tekst "Gdy Gwiazdka" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jula | sound'n'grace | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje