Reklama

Reklama

Jennifer Lopez, Sting i Enrique Iglesias na weselu syna rosyjskiego miliardera

Trójka wykonawców wystąpiła na weselu Saida Gutserieva, syna rosyjskiego miliardera Michaiła Gutserieva, za co zgarnąć miała ogromne pieniądze.

Jennifer Lopez wystąpiła na weselu syna rosyjskiego miliardera

Wesele Saida i jego wybranki Khadijy Uzahovs odbyło się w sobotę, 26 marca. Miała być to forma podziękowania od syna dla ojca. Majątek 58-letniego Michaiła Gutserieva, potentata paliwowego i założyciela firmy Russneft, szacuje się na ponad 6 miliardów dolarów (dane podał magazyn "Forbes").

Gutseriev w przeszłości poszukiwany był przez rosyjski rząd za oszustwa podatkowe. W 2007 roku opuścił on Rosję i wyjechał do Londynu. Po uchyleniu zarzutów wrócił on do rodzinnego kraju w 2010 roku.

Ojciec Saida jest również pasjonatem muzyki. Dlatego też na wesele zaproszono trójkę popularnych wykonawców - Jennifer Lopez, Stinga oraz Enrique Iglesiasa. W sieci natychmiast zaroiło się od filmików i zdjęć, na których widzimy gwiazdy na moskiewskim weselu.

Reklama

Lopez wykonała utwory "On The Floor", "Dance Again" oraz "Get Right". Enrique Iglesias zaśpiewał natomiast m.in. utwór "Hero". Oficjalnie nie ujawniono ile każda z gwiazd zarobiła dzięki pojawieniu się na imprezie weselnej. Nieoficjalne informacje mówią o wynagrodzeniu w granicach 1-2,5 miliona dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje