Reklama

Reklama

Ich Troje i Justyna Majkowska znowu razem. Zobacz nową wersję teledysku "Wypijmy za to"

Do sieci trafiła nowa wersja teledysku "Wypijmy za to" grupy Ich Troje. Michałowi Wiśniewskiemu towarzyszy Justyna Majkowska, z którą zespół Ich Troje odnosił największe sukcesy.

Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski na 20-leciu Ich Troje - Katowice, 24 czerwca 2016 r.

Justyna Majkowska największą sławę zyskała, występując w zespole Ich Troje, do którego dołączyła w 2001 roku, po odejściu Magdy Femme. Choć z formacją występowała tylko do 2003 roku, zrobiła oszałamiającą karierę i zdążyła się przyczynić do największego sukcesu zespołu.

Sprawdź tekst utworu "Powiedz" w serwisie Teksciory.pl!

To właśnie z Majkowską Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa nagrali dwa najpopularniejsze albumy grupy, "Ad. 4" i "Po piąte... a niech gadają". Obie płyty pokryły się w Polsce diamentem.

Reklama

Z płyty "Ad. 4" pochodzi oryginalna wersja piosenki "Wypijmy za to". Teraz do sieci trafiła nowa wersja teledysku, w której ponownie pojawiła się Justyna Majkowska.

"Za ten papieros już po / za ten szampan tuż przed / za pocałunek w te noc / i stosunek w dzień" - śpiewają (sprawdź pełny tekst!), a fani w komentarzach podkreślają, że to Majkowska była najlepszą wokalistką Ich Troje (obecnie u boku Wiśniewskiego i Łągwy występuje Agata Buczkowska).

Sprawdź tekst "Wypijmy za to" w serwisie Teksciory.pl!

Po odejściu z Ich Troje, Majkowska rozpoczęła karierę solową. W 2004 roku ukazał się jej pierwszy studyjny album "Nie czekam na cud". Na drugą płytę fanom przyszło czekać aż do 2011 roku. Wówczas ukazał się album "Zakochana od jutra", ostatni dotychczas w karierze Majkowskiej.

Sprawdź tekst utworu "Zawsze pójdę w Twoją stronę" w serwisie Teksciory.pl!

Wokalistka nie odcięła jednak się całkowicie od Ich Troje. W międzyczasie wystąpiła z zespołem na koncercie z okazji 10-lecia zespołu. Wzięła również udział w koncercie na 20-lecie grupy, a także nagrała z Michałem Wiśniewskim utwór "Krzyk". Nie można również zapomnieć o dwóch występach z formacją na Eurowizji - w 2003 roku, gdy była jeszcze w Ich Troje, oraz w 2006 roku, już gościnnie.

We wrześniu 2018 r. wzięła udział w jubileuszu 30 lat na scenie Michała Wiśniewskiego.

Sprawdź tekst utworu "Krzyk" w serwisie Teksciory.pl!

Prywatnie Majkowska od 2005 roku jest w związku małżeńskim z Jarosławem Miśkiewiczem, z którym ma 14-letniego syna Ignacego, 3-letnią córkę Anielę i rocznego syna.

Piosenkarka mieszka w Zduńskiej Woli. Jest ambasadorką tamtejszej Fundacji AMI, która pomaga niepełnosprawnym dzieciom. Na co dzień niegdysiejsza wokalistka Ich Troje pracuje natomiast w szkole specjalnej, gdzie zajmuje się terapią dzieci z autyzmem.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy