Reklama

"Hit, Hit, Hurra!": Nowy muzyczny program TVP1

We wrześniu na antenie TVP1 pojawi się nowy muzyczny program "Hit, Hit, Hurra". Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 9 sierpnia.

Program "Hit, Hit, Hurra!" zadebiutuje we wrześniu

"Hit, Hit, Hurra!" to widowisko muzyczne typu talent show, w którym dzieci i młodzież w wieku 5-17 lat prezentować będą, z towarzyszeniem orkiestry, znane przeboje polskie i zagraniczne - czytamy na oficjalnej stronie programu.

Reklama

"Wyróżnikiem formatu 'Debiut życia' jest konstrukcja i forma, które eliminują negatywną rywalizację, nie tracąc przy tym emocjonalnego ładunku. Dzieci wyłonione w ogólnopolskich castingach, nie odpadają w kolejnych odcinkach, a komentarze do ich występów skupiają się na elementach pozytywnych oraz na wartości utworów" - przekonują twórcy, czyli TVP1 i Festival Group. To firma Marcina Perzyny, pomysłodawcy i wieloletniego dyrektora festiwalu Sopot TopTrendy, który do 2014 r. był dyrektorem do spraw projektów specjalnych w Polsacie, a w połowie tego roku nawiązał współpracę z TVP przy festiwalu w Opolu.

Zgłoszenia na casting przyjmowane są do 9 sierpnia przez internet. Co ciekawe, już dzień później w Warszawie odbędzie się castingowe przesłuchania zakwalifikowanych uczestników.

Na razie nie są znani jurorzy ani prowadzący nowego programu. Ze skąpych informacji możemy się dowiedzieć, że uczestnicy będą występować z "popularnymi gwiazdami".

Program pokazywany będzie w środy o godz. 20.30 w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP1 | 'Hit Hit Hurra!'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama