Reklama

Reklama

Hirek Wrona słucha Young Leosi? "O wujo! Szacun!"

Hirek Wrona, znany dziennikarz radiowy i telewizyjny podzielił się na swoim Twitterze zabawną sytuacją.

Hirek Wrona, znany dziennikarz radiowy i telewizyjny podzielił się na swoim Twitterze zabawną sytuacją.
Hirek Wrona jest cenionym dziennikarzem muzycznym /Mariusz Grzelak /Reporter

Podczas spotkania z synem znajomych, Hirek Wrona został zapytany o to, czego właśnie słucha.

"Spotykam syna przyjaciół. 'Czego słuchasz wujek?"'- pyta. 'Leosię' - odpowiadam. 'O wujo! Szacun! Też ją lubię, choć rapować nie umie i ma za mały biust'" - napisał Hirek w swoim poście.

Dziennikarzowi nie chodziło oczywiście o Young Leosię, popularną obecnie raperkę.

"I wówczas pokazałem młodzieży 'moją Leosię'. Mina młodzieńca - bezcenna!" - zakończył anegdotę.

Hirek Wrona faktycznie słuchał "Leosi", ale chodzi o wydany w 1997 roku przepiękny album Tomasza Stańki. Obok trębacza na płycie zagrali Bobo Stenson na fortepianie, Anders Jormin na kontrabasie oraz Tony Oxley na perkusji.

Reklama

Young Leosia - kim jest? [ZDJĘCIA, INSTAGRAM]

Sara Sudoł, bo tak naprawdę nazywa się Young Leosia, urodziła się 13 sierpnia 1998 roku w Szczecinie. Piosenkarka, raperka, autorka tekstów, realizatorka dźwięku i DJ. Jest członkinią grupy Internaziomale.

Swoją karierę zaczęła jako didżejka, grając w klubach w całej Polsce. Jej pierwszy singel, "Wyspy" (sprawdź!), ukazał się w sierpniu 2020 roku. Jej pierwszym sukcesem była piosenka "Zakochałam się, ale zryłeś" nagrana we współpracy z B24.

W październiku 2020 roku wydała singel "Ulala" (zobacz klip!) z Żabsonem, Beteo i Boruccim. To on odniósł duży sukces w streamingu, przez co raperka stała się rozpoznawalna. 

Największą popularność zyskała jednak w 2021 roku, wraz z wydaniem singla "Szklanki". Do utworu powstał teledysk, który do września 2021 wyświetlono na YouTube ponad 22 miliony razy!

Sprawdź tekst do utworu "Szklanki" w serwisie Teksciory.pl!

Gościnnie wystąpiła w teledysku rapera Mata do hitu "Kiss cam (podryw roku)". W sierpniu 2021 roku wydała singel "Jungle Girl" (sprawdź!), nagrany we współpracy z Żabsonem. Promował on debiutancki minialbum Young Leosi, "Hulanki".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL