Reklama

Gwiazda "Mam talent" pozwana! Domagają się od niej ogromnych pieniędzy

Sofia Vergara została pozwana przez firmę budowlaną, która remontowała jej dom w Beverly Park. Pracownicy skarżą gwiazdę "Mam talent" i popularną aktorkę, gdyż ich zdaniem ta nie wypłaciła im należnych pieniędzy.

Sofia Vergara została pozwana przez firmę budowlaną, która remontowała jej dom w Beverly Park. Pracownicy skarżą gwiazdę "Mam talent" i popularną aktorkę, gdyż ich zdaniem ta nie wypłaciła im należnych pieniędzy.
Sofia Vergara została pozwana w związku z remontem swojego domu /Kevin Winter/Realtor/Planet/Forum /Getty Images

Przypomnijmy, że Sofia Vergara, aktorka znana z serialu "Współczesna rodzina", a obecnie uwielbiana jurorka "Mam talent", nabyła posiadłość w Beverly Park w 2020 roku za 26 milionów dolarów.

Posiadłość gwiazdorskiej pary składa się z trzech elementów: głównego domu, domku przy basenie oraz domu dla gości. Całość została urządzona we włoskim stylu.

Dwa lata po zakupieniu imponującego domu rozpoczął się w nim generalny remont, który zajęła się firma Reside Custom Homes (RCH). Jak donosi serwis The Blast wspomniane przedsiębiorstwo pozwało w listopadzie 2023 roku Vergarę i domaga się od niej uregulowania zaległej zapłaty.

Reklama

Sofia Vergara pozwana. Kłopoty gwiazdy "Mam talent"

Pracę remontowe według pozywającego rozpoczęły się w kwietniu 2022 roku, a gwiazda "Mam talent" zgodziła się na warunki, jakie zaproponowała firma. Prace remontowe dobiegły końca pod koniec 2022 roku, jednak Vergara odmówiła zapłaty, domagając się dodatkowych prac ze strony ekipy remontowej wykraczającej znacząco poza pierwotne ustalenia.

Projekt miał przedłuży się ostatecznie do marca 2023 roku, a dodatkowy remont pochłonął pieniądze wspomnianej firmy. Vergara jednocześnie upierała się, że zleciła już zapłatę jednej z faktur w wysokości 900 tys. dolarów.

Ostatecznie pieniądze nie dotarły do RCH, a Vergara z powodu złamania postanowień umowy została pozwana. Firma domaga się od celebrytki zapłaty rachunków w wysokości 1,7 miliona dolarów.

Sofia Vergara jest gwiazdą "Mam talent". W programie zarabia fortunę

Sofia Vergara zdobyła największą sławę za sprawą serialu "Współczesna rodzina". Emitowana przez 11 sezonów produkcja sprawiła, że aktorka stała się najbogatszą aktorką na świecie. Według "Forbesa" gwiazda ma zarabiać 10 milionów dolarów za sezon "Mam talent", co daje 450 tys. dolarów za pojawienie się w jednym z odcinków programu.  Majątek Vergary szacowany jest na 180 mln dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sofia Vergara | Mam Talent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy