Reklama

Gwen Stefani i Blake Shelton: Miłość z "The Voice"

Potwierdziły się pogłoski przewijające się w lecie - Gwen Stefani i Blake Shelton, jurorzy amerykańskiej edycji "The Voice" są parą.

Gwen Stefani znów zakochana

"Gwen i Blake są od dawna przyjaciółmi, którzy ostatnio zaczęli się spotykać na randki" - powiedziała menedżerka amerykańskiej wokalistki w "Us Weekly".

Reklama

Gwen Stefani (46 l.) i Blake Shelton (39 l.) flirtowali już na planie programu "The Voice", gdzie oceniają śpiewających uczestników. "Myślę, że jest seksowny, nie sądzisz?" - powiedziała o Blake'u wokalistka No Doubt w programie Ryana Seacresta na początku listopada, tylko podsycając plotki o ich romansie. Stefani i Shelton pojawili się też (osobno) na tej samej imprezie halloweenowej.

Dodajmy, że w lipcu tego roku Blake Shelton rozwiódł się z inną gwiazdą - Mirandą Lambert. Małżeństwem byli przez cztery lata, parą w sumie blisko dekadę.

Krótko po tym ogłoszono, że rozpada się też małżeństwo Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a, brytyjskiego wokalisty grupy Bush. Ten związek trwał 20 lat (z czego siedem w małżeństwie).

Wbrew plotkom Stefani nie pojawiła się na środowej (4 listopada) gali Country Music Awards w Nashville, gdzie występował Shelton. Dodajmy, że podczas imprezy na scenie zaśpiewała też Miranda Lambert.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani | Blake Shelton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje