Reklama

Grzegorz Markocki: Nie ograniczam się

Na sklepowych półkach od połowy września można znaleźć płytę "Królem być... Rock'n'rolla", frimowaną przez Grzegorza Markockiego, który publiczności znany jest z programu "Bar". Finalista tego reality-show ma za sobą kilka sukcesów muzycznych, m.in. wygraną w "Szansie na sukces". Ma również głowę pełną pomysłów. Jak powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, świadczyć będzie o tym jego kolejna płyta.

Natychmiast po zakończeniu programu "Bar" rozpoczęły się prace nad płytą "Królem być... Rock'n'rolla", która powstała z udziałem zespołu The Crackers Band. Na płycie oczywiście znaleźć musiała się piosenka "Królem być", którą aż 40 razy Grzegorz kończył wydania programu.

Reklama

Na albumie znalazła się także kompozycja "Open Your Mind", która niejako zapowiada kierunek, w jakim Grzegorz pójdzie przy okazji swoich kolejnych produkcji

- Utwór "Open Your Mind" to rzeczywiście kompozycja, która wyraźnie odstaje od pozostałych na płycie. Zdaję sobie z tego sprawę, ale ma to być sygnał dla wszystkich słuchaczy, że nie ograniczam się tylko do jednego nurtu. Ten album nagrałem z zespołem The Crackers Band i choćby z tego powodu piosenki musiały być utrzymane w określonej stylistyce.

- Następna płyta, która - mam nadzieję - za jakiś czas powstanie, będzie już całkiem inna i zdecydowanie bliższa temu, co można usłyszeć w kompozycji "Open Your Mind" - powiedział nam Grzegorz.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rock | Nie | grzegorz | Grzegorz Markocki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje