Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

W połowie października Fish poślubił swoją dziewczynę Simone Rösler. "Zapamiętam ten dzień do końca życia" - mówi były wokalista grupy Marillion.

Fish wziął ślub

Dla Fisha to już trzecie małżeństwo - wcześniej rozwodami zakończyły się jego związki ze znaną z teledysków Marillion modelką Tamarą Novy (1987-2001; mają córkę Tarę) i terapeutką Katherine Webb (związek przetrwał niewiele ponad rok).

Reklama

Z Webb związał się po tym, jak tuż przed ślubem (wysłano już nawet zaproszenia na ceremonię) rozpadł się jego związek z Heather Findlay, wokalistką Mostly Autumn.

Ostatecznie szczęście 59-letni rockman odnalazł w ramionach pochodzącej z Niemiec Simone Rösler. 14 października w Aberlady Church w Szkocji wzięli ślub po kilku latach znajomości.


Kameralną ceremonię z udziałem najbliższych członków rodziny i przyjaciół planowali od początku roku. Po ślubie para młoda wybrała się w krótką podróż na Maltę.


"Ten dzień był dla mnie wyjątkowy i zapamiętamy go do końca życia" - napisał Fish na Facebooku publikując trzy zdjęcia z uroczystości.

Dowiedz się więcej na temat: Fish | ślub

Reklama

Reklama

Reklama