Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie: Co działo się na koncercie Polsatu? [RELACJA, ZDJĘCIA]

12 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów! Widzowie mogli świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Co działo się na koncercie Polsatu?

12 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów! Widzowie mogli świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Co działo się na koncercie Polsatu?
Elżbieta Romanowska na scenie Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie /Jacek Kurnikowski /AKPA

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata.

Piątkowy koncert (12 sierpnia) utrzymany był jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie byli gośćmi na ślubie rodowitego górala - Andrzeja Kozłowskiego i Ślązaczki - Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Zdolni i Skromni.

Gospodarzami imprezy byli Ela Romanowska i Rafał Maserak, a towarzyszyli im Klaudia Halejcio (aktorka znana z m.in. seriali "Pierwsza miłość", "Złotopolscy", "Przepis na życie", "Hotel 52") i Łukasz Żak (popularny stand-uper), na których telewizyjnym weselu widzowie Polsatu bawili się w 2021 r.

Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022: Kto wystąpi?

Imprezę w amfiteatrze nad jeziorem Czos rozpoczęła Elżbieta Romanowska, która zaśpiewała "Hej wesele". Po niej scenę przejęli Bracia Golec, którzy wykonali swoje największe przeboje - "Ściernisco" (sprawdź) i "Słodycze" (sprawdź).

Po krótkim przerywniku prowadzących, którzy zaśpiewali "Góralu, czy ci nie żal" (sprawdź), przed publicznością wystąpił zespół Boys z hitami "Szalona" (sprawdź) i "Promienie". Potem nastąpiła zmiana klimatu za sprawą zespołu Brathanki i ich piosenek "Czerwone korale"(sprawdź) oraz "W kinie w Lublinie" (sprawdź).

Po przerwie wystąpili: zespól Masters ("Żono moja"), Future Folk ("Bo jo cie kochom") i  Classic ("Chciałbym ci powiedzieć"). Legendy disco polo otrzymały od prowadzących tort z okazji 35-lecia zespołu. Publiczność odśpiewała im gromkie "sto lat". Na pożegnanie z publicznością grupa zaśpiewała piosenkę "Będę czekać" (sprawdź).

Po nich na scenie pojawił się dawno niewidziany Wojciech Gąssowski, który wykonał swój wielki przebój "Gdzie się podziały tamte prywatki". Całkowicie klimat imprezy zmienił Don Vasyl z rodziną, który zaśpiewał "Ore Ore" (sprawdź). "Śpiewam na weselach od 40 lat. Żadna para się nie rozłączyła. Jak cyganie śpiewają to jest radość i powodzenie" - mówił.  Przed przerwą przeboje - "Konik" i "Malinowy król" wykonała Urszula.

Po kolejnej przerwie wystąpili ponownie Golec uOrkiestra ("Crazy" i "Lornetka") i Masters (cover Big Cyc "Rudy się żeni"). Na scenie wystąpili również: Top Girls ("Oddam ci wszystko"), Mariusz Kalaga ("Jedna z gwiazd") i Hamak ("Jedna z gwiazd"). Publiczność rozbujała również Sławomir z Kajrą, którzy wykonali wielki przebój "Weselny pyton".

Festiwal Weselnych Przebojów: Ich Troje świętuje z gośćmi

Przypomnijmy, że drugiego dnia imprezy, 13 sierpnia, odbędzie się specjalny koncert Ich Troje.

Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska - druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi - syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy