Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2021. Krzysztof Krawczyk Jr. i Marian Lichtman o swoim występie

- Krzysztof, nie przejmuj się, będzie bardzo dobrze - kieruje swoje słowa w stronę nieba Marian Lichtman. Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie zespół Trubadurzy wystąpi z synem zmarłego piosenkarza, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem.

- Krzysztof, nie przejmuj się, będzie bardzo dobrze - kieruje swoje słowa w stronę nieba Marian Lichtman. Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie zespół Trubadurzy wystąpi z synem zmarłego piosenkarza, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem.
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa z grupą Trubadurzy podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie /Tadeusz Wypych /Reporter

- Już dawno mieliśmy ochotę na współpracę, jeszcze jak jego tata żył, ale wtedy było trochę komplikacji, teraz to już nieważne. Jesteśmy przede wszystkim jak rodzina, jestem dla niego wujkiem, można tak powiedzieć - opowiada w rozmowie z nami Marian Lichtman.

- Współpracujemy ze sobą nawzajem - dopowiada Krzysztof Krawczyk junior.

Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie grupa Trubadurzy wystąpi z synem zmarłego 5 kwietnia Krzysztofa Krawczyka. Matką 48-letniego obecnie Krzysztofa Igora była zmarła w 2011 r. w Los Angeles Halina Żytkowiak, wokalistka grup Tarpany, Amazonki i Trubadurzy, prywatnie druga żona Krawczyka seniora.

Reklama

- Jesteśmy wzmocnieni Krzysztofem. Uważam, że nie powiedział ostatniego słowa, ma swój tembr głosu. Dorósł dopiero do sukcesu, jest duży potencjał, ma to coś w sobie, co wkrótce udowodnimy - podkreśla Marian Lichtman.

- Nareszcie! Całe życie na to czekałem - cieszy się Krzysztof Krawczyk junior, który zdradza, że w planach ma także coś swojego.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie - kto wystąpi?

13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos największe weselne przeboje wykonają takie gwiazdy, jak m.in. Sławomir z żoną Kajrą ("Miłość w Zakopanem" - sprawdź!, "Weselny pyton" - posłuchaj!, "Daj mi tę noc"), Michał Wiśniewski ("Zawsze z tobą chciałbym być"), zespoły Boys ("Wolność", "Una paloma blanca") i Masters ("Żono moja" i "Bałkanica" z repertuaru grupy Piersi).

Na scenie pojawią się również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi (z wokalistką Magdą Narożną na czele), Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Wydarzenie transmitowane będzie na antenie Polsatu i na stronach Interii od godziny 20:05.

Krzysztof Krawczyk - Trubadurzy i kariera solowa

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Łodzi. Pochowano go na leśnym cmentarzu w podłódzkiej miejscowości Grotniki, gdzie wokalista od lat mieszkał z żoną.

Krawczyk swoją przygodę z muzyką zaczynał w grupie Trubadurzy, z którą zdobył ogromną popularność. Zespół podbijał serca Polaków, ale i miał świetną passę za granicą, regularnie koncertując m.in. w ZSRR.

Spośród członków zespołu piosenkarz wybijał się charyzmą sceniczną, a impulsem do działania na własną rękę, miał być utwór "Byłaś tu", który Ryszard Poznakowski stworzył specjalnie dla niego. Niedługo później piosenkarz odszedł z formacji i spróbował szczęścia jako solowy artysta. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama