Fani na koncercie raperki zamarli. Jej reakcja zaskoczyła wszystkich

Young Leosia znów przyciągnęła uwagę mediów i fanów. Tym razem nie za sprawą nowego hitu, ale z powodu niefortunnego upadku ze sceny podczas koncertu. Reakcja młodej raperki była bezcenna.

Young Leosia
Young Leosia Magdalena PasiewiczEast News

Incydent miał miejsce na koncercie Young Leosi, gdy artystka wykonała jeden krok za dużo i spadła ze sceny. Fani byli oczywiście w szoku.

Tymczasem Leosia do całej sytuacji podeszła z humorem. Tuż po upadku podniosła się i krzyknęła do publiczności: "Dobra, mordy. Żyję, żyję! Takie rzeczy się zdarzają".

"Oczywiście, kochani, nic mi się nie stało. Nieważne jak upadasz, ważne jak wstajesz" - dodała jeszcze w swoim wpisie kilka godzin później. Oczywiście udostępniła też nagranie upadku.


Czym zajmuje się Young Leosia?

Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł, to jedna z gwiazd współczesnej rodzimej sceny rapowej. Jej droga do sukcesu zaczęła się od współpracy z raperem Żabsonem, jednak szybko zdecydowała się na solową karierę.  Jest także dobrze przygotowaną artystką. W młodości uczęszczała na lekcje hip-hopu i dancehallu, a także ukończyła Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej. Zdała też państwowy egzamin z realizacji dźwięku.

Young Leosia ma już na swoim koncie kilka nominacji do Fryderyków. Artystka często współpracuje z innymi muzykami. 

„Zbliżenia”. Łukasz Zagrobelny. O swojej muzycznej drodze, jubileuszu i tremieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}