Reklama

Reklama

Ewa Farna nie idzie "Na skróty". Zobacz nowy teledysk!

Ewa Farna chwilę przed premierą płyty "Umami" opublikowała kolejny promujący ją utwór. W teledysku do "Na skróty" wokalistka tańczy z widocznym ciążowym brzuszkiem!

Ewa Farna w nowym teldysku "Na skróty"

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa "Umami" było "Ciało", poruszające tematykę ciałopozytywności.  Niedługo później usłyszeliśmy singel "No Nie" i "Wersja 2.0". Na dwa dni przed premierą albumu, Ewa Farna zaskakuje fanów wydając pełen ironii, taneczny singiel, pt. "Na skróty"

Ewa Farna - "Na skróty". Zobaczy teledysk!

W utworze Ewa opowiada o naszym "biegu na czas", który uprawiamy nieustannie, przez co "idziemy na skróty, bo toniemy w morzu spraw". Tekst o naszym nieustanym życiu w pędzie podkreśla zabawny i przewrotny klip, w którym Ewa Farna...tańczy z coraz większym brzuszkiem ciążowym! 

Reklama

Sprawdź tekst do utworu "Na skróty" w serwisie Tekściory.pl

"Żyjemy obecnie w rzeczywistości mocno przebodźcowanej" - mówi o piosence Farna.

"Żywiąc się nagłówkami, hasztagami, clickbajtami, często zdarza się nam pominąć sedno sprawy, bo brakuje nam czasu na wniknięcie głębiej. Miliony spraw, tematów, trudów codziennego życia, dylematów, będąc ciągle w biegu, w ruchu, w pędzie próbujemy znaleźć dla siebie trochę tego czasu... I o tym jest właśnie ten utwór. Trochę ironicznie, ale w sumie trudno się nie zgodzić - że nie mamy czasu by tracić czas" - dodaje.

W teledysku widzimy Farną w tańczącą w domu z odkurzaczem. Nie da się nie zauważyć też brzuszka ciążowego wokalistki. 

"Wymyśliłam sobie teledysk w radosnym moodzie, bo tak właśnie mi teraz w duszy gra. Lekko, zabawnie, trochę z przymrużeniem oka, a trochę po prostu dla Was do zabawy, do potańczenia przy domowych obowiązkach" - tłumaczy Ewa Farna.

Utwór powstał we współpracy z Mikołajem Tribbsem Trybulcem i Kacprem Gonerą, a współautorami tekstu jest niezawodny duet, który odpowiedzialny jest za tekst do "Ciała" czyli Margaret i Kacezet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama