Reklama

Reklama

Ewa Farna pokazuje ciążowy brzuszek w niedopiętych spodniach

Ewa Farna jest w bardzo zaawansowanej ciąży. Teraz podzieliła się zdjęciem w lustrze, na którym widzimy jej brzuch w całej okazałości.

Ewa Farna jest w bardzo zaawansowanej ciąży. Teraz podzieliła się zdjęciem w lustrze, na którym widzimy jej brzuch w całej okazałości.
Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży /Piotr Matusewicz /East News

Wokalistka wkrótce wyda nową płytę. Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa "Umami" było "Ciało", poruszające tematykę ciałopozytywności.  Niedługo później usłyszeliśmy singel "No Nie", który był niezwykle osobisty dla piosenkarki - apelowała w nim o postawienie siebie na pierwszym miejscu. 

Pomimo że jest w bardzo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa - niedawno mogliśmy ją oglądać m.in. na koncercie z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Teraz wokalistka podzieliła się zdjęciem, które zrobiła podczas przygotowań do kolejnych występów. 

Reklama

"Kiedy masz byc elegancka, ale pod marynara masz ciazowy stroj kapielowy i rozpiete gacie" [pisownia oryg.] - napisała pod zdjęciem polsko-czeska gwiazda.

Ewa Farna pojawia się na scenie już od 15 lat. Z tej okazji, całkiem niedawno wydała kolejną, nową piosenkę promującą "Umami". Do "Wersji 2.0" powstał wyjątkowy klip, w którym piosenkarka spotyka się z samą sobą, tyle że... 13-letnią.

Symboliczny moment spotkania obu wersji Ewy Farnej został osiągnięty w teledysku dzięki technologii face replecement, dzięki której można było doprowadzić komputerowo do ich spotkania. Wokalistka opowiedziała też o tworzeniu teledysku. 

"To czasowo i finansowo najtrudniejszy teledysk, który kiedykolwiek nagrywałam, sama część przygotowawcza trwała pół roku" - wyznała piosenkarka. Przy okazji Farna popuściła wodze fantazji i powiedziała, o czym porozmawiałaby ze sobą z przeszłości. 

"Interesujące jest dla mnie, czy ta nastoletnia Ewa chciałaby się ze mną zaprzyjaźnić. Może stałam się przez te lata kimś, z kim by nie była w stanie dojść do porozumienia? 

Czy cały czas byłam wierna swoim przedsięwzięciom, marzeniom, ideałom? Co mam sobie do powiedzenia? Czy młoda Ewa doceniłaby ścieżkę, którą przeszła jej dorosła odsłona?" - zastanawia się polsko-czeska gwiazda.

"Ważne jest bycie w kontakcie ze swoja małą wersją w sobie, myślę ze pomaga nam to utrzymać siebie w tej najczystszej, najprawdziwszej i najbardziej szczerej formie" - dodała na koniec wokalistka.

Album "Umami" ukaże się już za kilka dni, bo 21 stycznia 2022 roku. Na płycie znajdzie się dwanaście utworów, a krążek zostanie wydany w dwóch wersjach językowych - polskiej i czeskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL