Reklama

Reklama

Elton John obchodził 74. urodziny z mężem i dwoma synami

"Urodziny z moimi trzema najwspanialszymi chłopakami? Czy może być coś lepszego?" - retorycznie pytał artysta na Instagramie, odpowiadając w ten sposób na życzenia urodzinowe, jakie składał mu mąż, David Furnish - młodszy o 15 lat, pochodzący z Kanady, specjalista z branży reklamowej. W celebrowaniu urodzin brali udział jeszcze ich dwa synowie, Zachary i Eliasz.

Elton John i jego partner, David Furnish

Kochany przez miliony fanów na całym świecie artysta nie ukrywał poruszenia obecnością najważniejszych mężczyzn w swoim życiu. Publikując na swoim profilu instagramowym zdjęcie, na którym kroi urodzinowy tort ozdobiony jagodami i malinami, wcale nie wygląda, jak znany na całym świecie gwiazdor muzyki pop.

Ubrany w bezpretensjonalną czarną koszulkę, (choć z wyraźnym logo Gucci) sprawia wrażenie lekko zawstydzonego, wzruszonego i szczęśliwego.

"Uwielbiam dzielić z Tobą życie. Uwielbiam z Tobą pracować. Uwielbiam z Tobą być rodzicem" - pisał tymczasem na Instagramie jego mąż, dodając zapewnienia, że jest jego jedyną miłością. A znając historię ich znajomości, nie sposób w te słowa wątpić.

Reklama

Panowie poznali się bowiem na przyjęciu zorganizowanym u muzyka w 1993 roku. Elton John po wielu latach walki z nałogiem alkoholowym chciał wtedy rozpocząć życie w trzeźwości i w otoczeniu zupełnie nowych ludzi. David Furnish nie był przekonany, co do udziału w tym spotkaniu, ale gdy się pojawił, zaiskrzyło niemal natychmiast. 

Po latach sam wspominał, że to dzięki Eltonowi zdobył się na odwagę i przyznał rodzinie, że nie jest heteroseksualny. Ich ślub był jednym z bardziej komentowanych w mediach. Ceremonia odbyła się w 2014 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii zostały zalegalizowane związki między osobami tej samej płci. Od tej pory panowie są niemal nierozłączni.

Ich dwaj synowie zostali urodzeni przez tę samą surogatkę. Starszy, Zachary, przyszedł na świat dziesięć lat temu w Boże Narodzenie. Eliasz cztery lata później.

Elton John, który słynął z bardzo pobłażliwego podejścia do wydawania pieniędzy i lubił zakupy, odkąd został ojcem, przestał czerpać radość z hedonistycznych uciech. Najwspanialszy jest dla niego czas spędzony z synami i mężem.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elton John

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama