Reklama

​Ellie Goulding w szczerym wyznaniu. Gwiazda opowiedziała o samobójstwie dziadka

Brytyjska wokalistka Ellie Goulding opublikowała na Instagramie wpis, w którym opowiedziała o samobójstwie swojego dziadka oraz o tym, jak radzi sobie z lękiem.

Ellie Goulding opowiedziała o traumatycznej przeszłości

32-letnia wokalistka Ellie Goulding to jedna z gwiazd brytyjskiej sceny alternatywnego popu. Jej dorobek obejmuje trzy płyty: "Lights" (2010, sprawdź!), "Halcyon" (2012, sprawdź!) i "Delirium" (2015).

Reklama

Dwie pierwsze dotarły do szczytu brytyjskiej listy bestsellerów, a ostatnia - na trzecie miejsce.

Aż 10 singli z jej udziałem znalazło się w Top 10 w Wielkiej Brytanii, w tym "Burn" (posłuchaj!) i "Love Me Like You Do" (posłuchaj!) na samej górze.

Sukcesy zawodowe to jednak nie wszystko, pieniądze i sława nie wystarczą, by być w pełni szczęśliwym. Nie tak dawno gwiazda opublikowała na swoim Instagramie wpis, który wpisywał się w Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego. Wokalistka opowiedziała m.in. o samobójstwie swojego dziadka, które głęboko przeżyła.

"Dzisiaj myślę o moim dziadku, który kilka lat temu odebrał sobie życie. Chciałabym z nim więcej rozmawiać, chciałabym mieć choćby najmniejszą wskazówkę, jak bardzo był nieszczęśliwy" – napisała Goulding.

Gwiazda opisała także swoją walkę z lękiem, mający wpływ na jej karierę:

"Wiem na pewno, że wiele moich lęków związane jest z czymś, co nazywają 'syndromem oszusta' - nie wierzę w siebie wystarczająco mocno i myślę, że nie zasługuję na szczęście, co czasami powoduje sabotaż własnego sukcesu".

Wokalistka swój wywód zakończyła jednak optymistycznie, zdradziła, jakie nawyki pomagają jej w tym, by czuć się lepiej:

"Codziennie trenuję (głównie bieganie i boks), chociaż czasem tak trudno jest być zmotywowanym. Poczucie pulsującej w moich żyłach krwi i ludzkie ciało zachowujące się tak imponująco przypomina mi, jak fajnie jest być żywym".

Przypomnijmy, że 32-letnia Goulding pod koniec sierpnia tego roku wzięła ślub z sześć lat młodszym Casparem Joplingiem. 26-latek jest wnukiem Michaela Joplinga, ministra rolnictwa, rybołówstwa i żywności w rządzie Margaret Thatcher.

Ceremonia odbyła się w katedrze York Minster na północy Anglii. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Katy Perry i Orlando Bloom, James Blunt z żoną Sofią Wellesley, Sienna Miller i Lucas Zwirner oraz członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej: księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank, księżna Yorku Sarah Ferguson i księżniczka Beatrycze.

Ellie Goulding jest zaprzyjaźniona z rodziną królewską - to właśnie ona w 2011 r. wystąpiła na ślubie księcia Williama i Kate Middleton.

Sprawdź tekst utworu "Close To Me" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ellie Goulding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje