Reklama

Egzorcysta odradził Tau współpracy z Quebonafide

Kielecki raper Tau przeszedł jakiś czas temu głęboką przemianę, od tej pory nie ukrywa swojej wiary, o której często chętnie mówi. To ona stała się powodem tego, że nie przyjął propozycji współpracy z jednym ze znanych raperów. ​Tau odmówił mianowicie współpracy z Quebonafide po tym, jak skonsultował sprawę z egzorcystą.

Quebonafide chciał nagrać kawałek z raperem Tao

W połowie marca ukazała się kolejna solowa płyta kieleckiego rapera Tau zatytułowana "Egzegeza: Księga pszczół". Jednak nie jest to jedyny powód tego, że o Tau jest coraz głośniej. Raper chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie komentuje m.in. bieżące sprawy społeczne.

Reklama

Posłuchaj utworu "Miłosierdzie" Tau!

W tym wszystkim nie ukrywa swojej wiary w Boga, do której często nawiązuje. Sam nazywa się chrześcijańskim raperem.

W jednym z ostatnich nagrań Tau zdradził, dlaczego nie zdecydował się na współpracę i nagranie wspólnego kawałka z popularnym Quebonafide, mimo, iż dostał taką propozycję. Jak się okazuje, projekt ten Tau omówił ze znajomym egzorcystą, który odradził mu wzięcie w nim udziału.

Posłuchaj utworu "Arabska noc" Quebonafide!

Tau w tym samym filmiku pozdrowił wszystkich chrześcijańskich raperów, którzy głoszą wiarę w Chrystusa.

"Pozdrawiam raperów chrześcijańskich, którzy mówią o Chrystusie, którzy chwalą Chrystusa, którzy głoszą dobrą nowinę, którzy oddają cały swój czas dla Chrystusa, którzy codziennie głoszą o nim na swoich social mediach, wrzucają grafiki i kawałki. Walczą o rodzinę, walczą o czystość, walczą o Ewangelię, są żołnierzami Chrystusa" - powiedział. Nie wymienił, o których dokładnie raperów chodzi, powiedział natomiast "po owocach ich poznacie".


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: quebonafide | Tau

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje