Reklama

Reklama

Edyta Górniak w utworze Beyonce "Listen"

Polska wokalistka intensywnie przygotowuje się do występu na Top Łódź Festival (20 sierpnia). Na próbach piosenkarka wykonała m.in. utwór Beyonce "Listen". Z nagraniem możecie zapoznać się poniżej.

Polska wokalistka intensywnie przygotowuje się do występu na Top Łódź Festival (20 sierpnia). Na próbach piosenkarka wykonała m.in. utwór Beyonce "Listen".  Z nagraniem możecie zapoznać się poniżej.
Edyta Górniak sprawdziła się w repertuarze Beyonce /Artur Zawadzki /Reporter

Edyta Górniak obecnie myśli o wydaniu kolejnego albumu studyjnego. Po zakończeniu współpracy z Dustplastic przyznała się na Facebooku, że przez problemy z duetem producenckim straciła budżet przeznaczony na album oraz 2 lata pracy.

Wokalistka nie poddała się i nadal dąży do celu, jakim jest nagranie nowej płyty. Pomóc ma jej w tym David Foster, producent współpracujący w przeszłości m.in. z Michaelem Jacksonem, Celine Dion i Beyonce.

Reklama

To właśnie utwór tej ostatniej gwiazdy Edyta Górniak wykonała na próbie przed Top Łódź Festival. Poniżej możecie zapoznać się z nagraniem:

Na Top Łódź Festival oprócz Edyty Górniak zobaczymy m.in. Gabriela Fleszara, Kasię Kowalską, Magmę, T. Love, Wilki, Natalię Kukulską oraz Varius Manx. Impreza odbędzie się w sobotę 20 sierpnia.

"Listen" w wykonaniu Beyonce:

Sprawdź tekst piosenki "Listen" w serwisie Teksciory.pl!

Spekuluje się również, że Edyta Górniak zostanie nową jurorką programu Telewizji Polskiej "Hit, hit, hurra!".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL