Reklama

Reklama

Ed Sheeran: Rihanna odrzuciła utwór "Love Yourself"

Ed Sheeran w rozmowie z radiem SiriusXM przyznał, że Rihanna odrzuciła propozycję nagrania utworu "Love Yourself". Wszystko z powodu tekstu.

Ed Sheeran przyznał, do kogo trafić miał utwór "Love Yourself"

Utwór "Love Yourself", który trafił na płytę Justina Biebera "Purpose" z 2015 roku, z miejsca stał się hitem, a teledysk do piosenki obejrzano ponad miliard razy.

Sprawdź tekst i tłumaczenie "Love Yourself" w serwisie Teksciory.pl!

W tworzenie przeboju zaangażowany był również Ed Sheeran, który przyznał, że początkowo kompozycja przeznaczona była dla Rihanny. Barbadoskiej piękności nie spodobało się jednak, że musiałaby zaśpiewać "go fuck yourself" (z ang. "pier*ol się").

Reklama

Przypomnijmy, że Sheeran w innym wywiadzie przyznał, że zdarzało mu się ostro imprezować z Bieberem. Rudowłosemu gwiazdorowi zdarzyło się nawet uderzyć Kanadyjczyka kijem golfowym w twarz.  

"Poszliśmy na pole golfowe. Justin położył się na ziemi i położył sobie na ustach piłeczkę golfową. Powiedział, że mam ją wybić z jego ust. Pomyślałem, że naprawdę muszę dobrze wycelować. I uderzyłem" - mówił "The Guardian" Sheeran, dodając, że był to jeden z dziwniejszych momentów ich znajomości.

3 marca ukazał się trzeci album studyjny Sheerana pt. "Divide". Według najnowszych danych, płyta jest obecnie najlepiej sprzedającym się wydawnictwem na świecie.

Sprawdź tekst piosenki "Shape of You" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy