Reklama

Dzieci Michaela Jacksona razem. Jak wygląda 15-letni Blanket?

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych przez Paris Jackson, 19-letnią córkę Michaela Jacksona.

Dzieci Michaela Jacksona w sierpniu 2012 r.: od lewej Blanket, Paris i Prince Michael Jackson

W święta doszło do rzadkiej sytuacji - na Instagramie 19-letnia Paris Jackson umieściła wspólne zdjęcie ze swoimi braćmi.

Reklama

Na fotografii widzimy 20-letniego Prince'a Jacksona oraz 15-letniego Blanketa Jacksona, który od śmierci Michaela Jacksona w 2009 r. w rzadko pojawia się publicznie (przypomnijmy, że w 2002 roku Blanket zyskał swój pseudonim za sprawą skandalu w Berlinie , kiedy to król popu witając swoich fanów, pojawił się na hotelowym balkonie ze swoim synkiem, którego trzymał pod pachą i zasłaniał mu głowę kocem).

Między Blanketem a Paris stoi Omer Bhatti, pochodzący z Norwegii 33-letni raper i tancerz, przez niektóre media nazywany "sekretnym dzieckiem Michaela Jacksona".

Najmłodszy syn Króla Popu (obecnie nazywany Bigi) wychowywany jest przez babcię, Katherine Jackson. Razem mieszkają w Calabasas w Kalifornii. Blanket uczęszcza do elitarnej szkoły Buckley Schoool. Młodzieniec interesuje się głównie wschodnimi sztukami walki. Tożsamość jego matki nadal nie jest znana.

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson | Paris Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje