Reklama

Reklama

​Dwie Rosjanki z zakazem zbliżania się do Lany Del Rey

Rosjanki Nataliia Krinitsyna i Iuliia Vladimirovna za niewłaściwe zachowanie otrzymały zakaz zbliżania się do Lany Del Rey na odległości mniejszą niż 100 jardów.

Lana Del Rey bała się o swoje życie

Lana Del Rey zdecydowała się poprosić sąd o wydanie zakazu zbliżania się do niej dwóm Rosjankom, które nazwała "fanatycznymi prześladowcami".


Zdaniem wokalistki dziewczyny groziły jej i krzyczały na nią publicznie, w związku z czym Lana Del Rey obawiała się o swoje życie.

Serwis TMZ.com podał również, że Nataliia Krinitsyna i Iuliia Vladimirovna miały zostawić w domu Lany Del Rey listy z groźbą zastosowania przemocy wobec niej.

Reklama

W sprawozdaniu Lana Del Rey poinformowała również, że chcąc uniknąć fanów, przeprowadziła się, ale Rosjanki namierzyły nowe miejsce jej pobytu i w środku nocy wykrzykiwały jej imię.

W odpowiedzi na zeznania Del Rey sąd wydał wobec kobiet zakaz zbliżania się do wokalistki na mniej niż 100 jardów (ponad 90 metrów).

Dla podniesienia poziomu swojego bezpieczeństwa Lana Del Rey zatrudniła ochroniarza na pełny etat.

Wokalistka promuje obecnie swoje najnowsze wydawnictwo "Honeymoon", które ukazało się 18 września 2015 roku. Jednym z singli zwiastujących album był utwór "High By The Beach", do którego teledysk możecie zobaczyć poniżej:

Sprawdź tekst utworu "High By The Beach" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje