Reklama

Dolores O'Riordan: Ujawniono ostatnie nagranie z automatycznej sekretarki

Serwis TMZ.com ujawnił wiadomość głosową, którą Dolores O'Riordan zostawiła swojemu przyjacielowi w dniu śmierci.

Wciąż nieznana jest przyczyna śmierci Dolores O'Riordan

Wokalistka The Cranberries, Dolores O'Riordan, zmarła 15 stycznia w Londynie, w wieku 46 lat.

Reklama

Ciało O'Riordan znalazła hotelowa sprzątaczka. Weszła do pokoju wynajmowanego przez wokalistkę, myśląc, że jest pusty. Dolores O'Riordan leżała w łazience.

19 stycznia podano, że wokalistka (przez lata cierpiąca na depresję i zaburzenia afektywne dwubiegunowe) nie zmarła z przyczyn naturalnych i w związku z tym rozpoczęto śledztwo. Zlecono także różne testy, które pozwolą ustalić, co doprowadziło do zgonu gwiazdy.

Według ostatnich informacji brytyjskich mediów, śledztwo, które pierwotnie miało zakończyć się na początku kwietnia, zostało przedłużone, gdyż badający sprawę nadal czekają na wyniki sekcji zwłok.

Oficjalna ceremonia pogrzebowa odbyła się 21 stycznia w kościele św. Józefa w Limerick. 23 stycznia, rodzina i przyjaciele pożegnali ją podczas prywatnego pogrzebu.

Na początku kwietnia serwis TMZ.com ujawnił ostatnią wiadomość głosową nagraną przez Dolores O’Riordan. Wokalistka zostawiła ją swojemu przyjacielowi pracującemu w Eleven Seven Music Danowi Waite’owi.

Wiadomość nagrana 15 stycznia, w dniu śmierci wokalistki.

"Cześć Dan, tu Dolores. Jestem w Londynie" - zaczyna się wiadomość od wokalistki, która chwilę później przyznała, że nowa wersja utworu "Zombie" w wykonaniu grupy Bad Wolves "jest strasznie dobra".

Sam Waite po śmierci wokalistki przyznał, że Dolores brzmiała w nagranej wiadomości na zadowoloną i pełną wigoru.

"Dolores zostawiła mi wiadomość krótko po północy (15 stycznia), o tym jak bardzo spodobała się jej wersja 'Zombie' grupy Bad Wolves. Nie mogła doczekać się spotkania z nimi w studiu. Żartowała i była podekscytowana tym, że spotka się z moją żoną w przyszłym tygodniu" - mówił agencji WENN Waite.

Przypomnijmy, że w rozmowie z "Rolling Stone" gitarzysta The Cranberries, Noel Hogan, wyjawił, że trzy dni przed śmiercią swojej przyjaciółki rozmawiał z nią przez telefon. Wówczas O’Riordan mówiła mu o nagrywaniu pierwszej od sześciu lat płyty zespołu. Członkowie formacji podjęli decyzję, że stworzony do tej pory materiał wydadzą w 2019 roku.

Sprawdź tekst utworu "Zombie" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dolores O'Riordan | The Cranberries

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama