Reklama

Reklama

Doda z kolejnymi zdjęciami z wakacji. Pisze o kompleksach

Na początku urlopu Doda zapowiadała, że w przeciwieństwie do innych gwiazd nie będzie swoich wakacji na Instagramie. Długo jednak nie wytrzymała i po kilku dniach zaczęła wrzucać swoje zdjęcia w rajskiej scenerii.

Doda od lat zachwyca wyglądem

"Ok bitches. Teraz pokażę Wam, jak normalni ludzie, nie uzależnieni od atencji potrafią spędzać wakacje. Bez przyklejonego telefonu do ręki i Truman Show na instastory. Za tydzień się odezwę" - napisała Doda na Instagramie 22 stycznia, gdy zaczynała urlop w Meksyku.

Fani od razu odczytali to jako przytyk do Małgorzaty i Radosława Majdanów (były mąż Dody), którzy szczegółowo relacjonują swoje rodzinne wakacje również spędzane w Meksyku.

Wokalistka nie dotrzymała jednak tego postanowienia i już dwa dni później na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na których pozuje w kostiumie kąpielowym z turkusowym morzem w tle. 

Reklama

Tę zmianę zdania uzasadniła w kolejnym wpisie: "Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek można mieć w dosłownie w d..." - napisała.

Niedługo potem opublikowała kolejne zdjęcia w bikini. "Kochani proszę o ciepłe słowa. Wiecie, że u mnie kompleks goni kompleks" - napisała pod fotografiami.

Komentarze fanów z pewnością wyleczyły wokalistkę z jakichkolwiek kompleksów. "Cała jesteś piękna! Oj, musiałaś się naćwiczyć w życiu, żeby osiągnąć tak piękna figurę. Tylko pozazdrościć ", "Ale kompleks czego? Bo ciało perfekcyjne", "No Dorotka, jesteś jedyna w swoim rodzaju" - pisali. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama