Reklama

Doda otrzymuje wiadomości z pogróżkami. Ktoś grozi jej śmiercią

Na swoim Instagramie Doda opublikowała treść pogróżek, jakie dostała niedawno w wiadomości mailowej. Ktoś wprost groził jej śmiercią podczas jednego, z nadchodzących koncertów. Czy wokalistka ma się czego obawiać?

Doda otrzymuje wiadomości z pogróżkami

Doda przechodzi ostatnio trudny czas m.in. przez procesy sądowe z byłym narzeczonym Emilem H.

Reklama

Niemałe zamieszanie zrobił opublikowany w gazecie "Życie Stolicy" artykuł na temat nieprawidłowości w sprawach i śledztwach toczących się wokół gwiazdy. Doda, po przeczytaniu tekstu, nie kryła szoku, tym bardziej, że po jego publikacji spotkało ją wiele nieprzyjemności, w tym wiadomości z pogróżkami, na nawet życzeniami śmierci. Wokalistka była zdziwiona tym faktem przede wszystkim dlatego, że z tekstu wynika, iż osoby, z którymi jest w konflikcie, są ze sobą powiązane. Nasuwa to podejrzenia, że mogło im zależeć na zaszkodzeniu, a nawet zniszczeniu wokalistki.

Na swoim Instagramie Doda opublikowała tekst wiadomości, w której anonimowa osoba grozi, że zabije ją podczas jednego, z nadchodzących koncertów: "Zarżnę cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie".

Winą, za tę sytuację, Doda obarcza jeden z serwisów plotkarskich. Jednocześnie wokalistka poinformowała, że zgłosiła już sprawę policji, która będzie szukała autora nienawistnych słów.

"Tak się kończy szczucie w necie‼️ Policja już cię namierza kucharzu" - napisała Doda.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje