Reklama

DJ Adamus: Ola Ciupa zachłysnęła się muzyką taneczną

DJ Adamus kibicuje didżejskiej karierze Oli Ciupy. Jego zdaniem modelka ma do tego wszelkie predyspozycje: kocha muzykę, ma poczucie rytmu, jest ładna i pracowita. DJ Adamus uważa, że już teraz jest lepsza niż wielu męskich didżejów.

DJ Adamus wierzy, że Ola Ciupa zrobi karierę

Ola Ciupa DJ Adamus poznali się latem 2016 roku na Ibizie podczas prac nad teledyskiem do utworu "Keep Love Together". Modelka zachwyciła się wówczas muzyką klubową i po raz pierwszy spróbowała swoich sił jako DJ. Ponownie pojawiła się w tej roli w grudniu, podczas imprezy urodzinowej Adamusa, prezentując gościom swój autorski set.

Reklama

"Zachłysnęła się rzeczywiście muzyką taneczną. Miałem okazję jej pokazać pierwsze kroki, jak to się robi i z czym to się je i kibicuję jej" - mówi DJ Adamus.

Były juror "Twoja twarz brzmi znajomo" uważa, że Ola Ciupa ma duże predyspozycje do wykonywania pracy didżejki. Najważniejszą z nich jest miłość do muzyki, bez tego bowiem - zdaniem DJ Adamusa - nawet najbardziej utalentowany didżej nie odniesie sukcesu. Modelka ma także urodę, co nie jest bez znaczenia w show-biznesie, jest także osobą bardzo pracowitą.

"Potrafi liczyć do ośmiu, bo to jest u didżejów najważniejsze, ma poczucie rytmu, więc można powiedzieć, przewyższa niejednego brzydkiego didżeja o głowę" - mówi DJ Adamus.

Sprawdź tekst piosenki "Keep Love Together" w serwisie Tekściory.pl!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Jaworski | Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje