Reklama

Reklama

Demi Lovato zapowiada wielkie zmiany. "Pogrzeb mojego popowego dorobku"

Demi Lovato zapowiada rewolucje w swojej karierze. Na Instagramie gwiazdy pojawił się post, w którym ogłasza "pogrzeb swojego popowego dorobku".

Demi Lovato zapowiada rewolucje w swojej karierze. Na Instagramie gwiazdy pojawił się post, w którym ogłasza "pogrzeb swojego popowego dorobku".
Co szykuje Demi Lovato? /Phillip Faraone /Getty Images

"Demi Lovato Dancing with the Devil... the Art of Starting Over" - ostatnia płyta Demi Lovato - ukazała się w kwietniu 2021 roku. Była ona mocno powiązana z dokumentem na temat gwiazdy, gdzie usłyszeliśmy historię Lovato o przedawkowaniu i odwyku.

Od tamtego czasu w życiu Demi zaszły spore zmiany. W połowie 2021 roku na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym gwiazda definiuje się jako osoba niebinarna i prosi, aby używać wobec niej określenia they / them.

"Dziś jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim czymś więcej z mojego życia - z dumą informuję, że identyfikuję się jako osoba niebinarna. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji, którą wykonałam/em. Wciąż się uczę i zaglądam w siebie" - wyznał/a w tamtym czasie.

Reklama

Muzyczna rewolucja Demi Lovato

Wszystko wskazuje na to, że to nie jedyne zmiany u Lovato. Na Instagramie gwiazdy w ostatnim czasie zniknęły stare zdjęcia. Nowe zwiastują prawdopodobnie nową muzykę u wokalisty/ki.

"Pogrzeb mojej popowej muzyki" - czytamy w najnowszym poście Lovato, co wskazuje, że planuje zmienić styl, w którym tworzy. Według Page Six zmiana będzie radykalna, a Demi skupi się na tworzeniu punk rocka.

Na razie nie znamy żadnych szczegółów, poza tym, że Lovato współpracuje Oakiem Felderem, nominowanym do Grammy producentem, który był zaangażowany również w tworzenie poprzedniej płyty "Devil..."

Oak Felder współpracował w przeszłości m.in. z Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Alessią Carą, Kehlani, Johnem Legendem i Jasonem Derulo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama