Reklama

Reklama

Demi Lovato wzruszona podczas koncertu w Portugalii

Podczas występu na festiwalu Rock In Rio w Portugalii, Demi Lovato po raz pierwszy na żywo wykonała piosenkę "Sober", w której zdradziła, że nie wytrwała w trzeźwości.

Demi Lovato podczas koncertu w Portugalii

W marcu tego roku Demi Lovato świętowała sześć lat życia w trzeźwości. Wokalistka problemy z alkoholem i narkotykami zaczęła mieć krótko po rozpoczęciu kariery jako nastolatka. Cierpiała też na anoreksję, depresję oraz zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową.

"Oficjalnie właśnie ukończyłam sześć lat w trzeźwości. Jestem ogromnie wdzięczna za kolejny rok radości, zdrowia i szczęścia. To JEST możliwe" - pisała na Twitterze wokalistka.

21 czerwca do sieci trafił utwór "Sober", w którym Demi przyznała się, że złamała swoje postanowienia i wróciła do picia.

Reklama

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Sober" w serwisie Teksciory.pl

W tekście singla padają m.in. słowa: "Mamo, bardzo cię przepraszam, nie jestem już trzeźwa / I tato, proszę wybacz mi za wszystkie drinki rozlane na podłodze / Do tych, którzy nigdy mnie nie opuścili / Byliśmy w tej drodze wcześniej / Bardzo mi przykro, nie jestem już trzeźwa".

Ponadto Lovato przeprosiła swoich fanów, twierdząc, że miała być dla nich wzorem do naśladowania i zawiodła ich oczekiwania. Obiecała również, że zwróci się po pomoc.

Pierwszym miejscem, w którym Lovato wykonała nową piosenkę, był festiwal Rock In Rio (tegoroczna edycja odbyła się w Portugalii).

Piosenkarka wykonała utwór, siedząc przy pianinie, ledwo powstrzymując łzy.

"Dziś pojawiłam się na scenie jako nowa osoba, z nowym życiem" - napisała na Instgramie po koncercie. "Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tej podróży. Nigdy wam tego nie zapomnę"  - dodała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje