Reklama

Reklama

Daniel Olbrychski jak Beastie Boys (teledysk "Polsko" Krzysztofa Zalewskiego)

Poniżej możecie zobaczyć "recytatorską" wersję utworu "Polsko" Krzysztofa Zalewskiego w wykonaniu Daniela Olbrychskiego.

Daniel Olbrychski w teledysku "Polsko"

"Mając Pana Daniela na planie nie mogliśmy nie pokusić się o nagranie jego recytatorskiej wersji piosenki. Stąd taki bonus dla Was. Taki rockowy rap. Coś jaki Beastie Boys ;)" - czytamy na facebookowym profilu Krzysztofa Zalewskiego.

Wokalista i kompozytor zaprosił na plan teledysku "Polsko" aktora Daniela Olbrychskiego.

"Polsko" to czwarty utwór - po "Miłość, miłość", "Luka" i "Jak dobrze" - pochodzący z albumu Krzysztofa Zalewskiego zatytułowanego "Złoto", którego premiera miała miejsce w listopadzie 2016 roku.

Reklama

W utworze "Polsko" Krzysztof Zalewski poruszył temat polityki i obecnego stanu naszego kraju. W pracy nad tekstem wokalistę wsparł Michał Wiraszko. Teledysk do piosenki wyreżyserował Dzienis.

- Jeżeli masz jakiekolwiek forum, na którym możesz się wypowiedzieć i ludzie będą cię słuchać, to nie możesz siedzieć cicho. Po pierwsze dożyliśmy takich czasów, że nie można siedzieć i czekać na to, co będzie, bo możemy się obudzić w zupełnie innym kraju, niż sobie wyobrażaliśmy. Uważam, że powinienem o tym mówić przynajmniej po to, żeby nie musieć później pluć sobie w brodę, że nic nie zrobiłem, tylko czekałem biernie - mówił Krzysztof Zalewski w rozmowie z Interią.

Zobacz teledysk "Polsko":

Sprawdź tekst utworu "Polsko" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama